Menu

Projekt Forfor zbliża się do finału

17-19 października 2012 r. odbyło się w Bukareszcie szkolenie pilotażowe dla członków Europejskich Rad Zakładowych z nowych państw unijnych.

Tematyka i metodyka skupiały się na praktycznych aspektach wykorzystania możliwości stworzonych przez nową dyrektywę. W zajęciach uczestniczyli członkowie ERZ z Rumunii, z Bułgarii i z Polski (Volkswagen, EDF, Whirlpool, International Paper, Danone); zajęcia prowadzili trenerzy z tychże krajów, wcześniej przygotowani do tej roli podczas sesji w Sofii i Madrycie. Identyczne szkolenie dla przedstawicieli Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii zostało jednocześnie przeprowadzone w Londynie.

O samym projekcie Forfor napisano więcej w lipcu br. Dodać jedynie należy, iż w połowie listopada odbędzie się trzecie i ostatnie spotkanie komitetu pilotażowego; tym razem – po Londynie (styczeń) i Paryżu (czerwiec) – będzie mieć ono miejsce w Warszawie.

jpp
 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.