Logo
Wydrukuj tę stronę

Nowe organizacje w 2018 na Podlasiu i w Środkowowschodnim

Nowe organizacje w 2018 na Podlasiu i w Środkowowschodnim freepik.com

W roku 2018 rozwój Związku był jednym z priorytetowych zadań realizowanych nieprzerwanie przez region Podlaski oraz Środkowowschodni NSZZ „Solidarność”. W obu regionach udało się powołać do życia kilkanaście nowych organizacji zakładowych.

Na Podlasiu w szeregi NSZZ „Solidarność wkroczyli m. in. pracownicy: Muzeum Podlaskiego w Białymstoku, IPN Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Białymstoku, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Augustowie, Urzędu Miejskiego w Czarnej Białostockiej, Pilkington IGP Sp. z o.o. Oddział w Białymstoku. Nowe Organizacje zarejestrowane zostały już w nowej kadencji 2018-2023. To dobry prognostyk na przyszłość i impuls do dalszej efektywnej pracy na rzecz rozwoju naszego Regionu. W regionie Środkowowschodnim nowe organizacje powstały w lublińskim Carrefourze, Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska w Lublinie, Agencji Rezerw Materiałowych w Niemcach, Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Lublinie, Zespole Oświatowym im. Jana Pawła II w Brzozowicy Dużej oraz Orkiestrze Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.

Wszystkich nowych członków witamy serdecznie w szeregach „Solidarności” oraz życzymy powodzenia i pomyślności w prowadzonej  działalności związkowej.

NSZZ „Solidarność” Region Podlasie/NSZZ „Solidarność” Region Środkowowschodni

DRZ KK

Copyright © NSZZ "Solidarność" • Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie Microworks

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.