Menu

Podlasie szkoli się z rozwoju

Kolejni członkowie podlaskiej „Solidarności”, w ramach dwudniowego szkolenia debatowali o potrzebie stałej pracy na rzecz rozwijania swoich organizacji. W dniach 19-20 października br., Janusz Zabiega – szef i trener Działu Szkoleń i Rozwoju Związku Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, ponownie poprowadził zajęcia teoretyczno-warsztatowe pn. „Rozwój Związku” w siedzibie Zarządu Regionu Podlaskiego w Białymstoku. Udział w nich wzięło 26 uczestników, reprezentujących 14 zakładów pracy.

 Największym zainteresowaniem cieszyła się warsztatowa część szkolenia, podczas której uczestnicy mogli szlifować swoje umiejętności komunikacyjne w odgrywanych rozmowach z pracownikami zakładów pracy. Umiejętność skutecznego komunikowania się jest niezwykle potrzebna w pracy związkowej, ale także w codziennym życiu, zawodowym i osobistym - podkreślili uczestnicy podsumowując kończące się zajęcia. Niejednokrotnie podnoszono również potrzebę przeszkolenia z zakresu rozwoju Związku i zaktywizowania w prace Organizacji Zakładowej szerszego grona członków. W związku z wyraźnym zainteresowaniem ww. szkoleniem, informujemy, iż poza zajęciami realizowanymi w Białymstoku, od 24 października br. przeprowadzony zostanie cykl szkoleń pn. „Rozwój Związku” w Oddziałach Terenowych Regionu Podlaskiego. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z pracownikami Zarządu Regionu i pracownikami Oddziałów.

http://www.solidarnosc.org.pl/zr.podlaskiego/

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.