Menu

Bydgoszcz znów chce się rozwijać

Już po raz czwarty do siedziby Regionu Bydgoskiego przyjechali organizatorzy związkowi z Działu Rozwoju Związku Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” – Maria Bem i Dariusz Gojowczyk. Przez dwa najbliższe miesiące, wspólnie z Jakubem Gaszakiem, regionalnym koordynatorem ds. rozwoju Związku, będą pracować nad wzrostem uzwiązkowienia w Regionie.

Dział Rozwoju Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, w ramach Porozumień o współpracy, wspiera wiele Regionów poprzez pomoc w tzw. akcjach rozwojowych, które obejmują także struktury branżowe i zakładowe. Dzięki podejmowanym profesjonalnie działaniom powstają nowe organizacje ale także zwiększa się uzwiązkowienie w organizacjach już istniejących.

Jak czytamy w materiale podsumowującym pracę Działu Rozwoju Związku KK NSZZ „Solidarność” w 2016 roku Rozwój Związku zaczyna nabierać coraz większej rangi. Świadomość wielu struktur na temat siły związkowej rozumianej jako wysoki poziom uzwiązkowienia jest coraz większa. Dlatego również w naszym Regionie tak dużą wagę przywiązuje się do kwestii rozwoju Związku.

źródło: http://region.bydgoszcz.pl/

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.