Menu

Nowe organizacje w regionach Mazowsze i Gorzów Wlkp

Styczeń i luty w tym roku okazały się być niezwykle owocnymi miesiącami dla organizatorów regionalnych i koordynatorów działających na terenie całej Polski. W regionie Mazowsze udało się stworzyć nowe organizacje w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Miejskim Centrum Sportu w Ząbkach oraz Powiatowym Urzędzie Pracy w Otwocku.
 
19 stycznia powstała natomiast organizacja związkowa przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie. W wyniku przeprowadzonych wyborów władzę wykonawczą organizacji (Tymczasową Komisję Zakładową) objęli Sławomir Żyłuk (Przewodniczący), Daniel Naranowicz (Sekretarz) oraz Izabela Waszkiewicz (Skarbnik). W spotkaniu założycielskim udział wzięli Przewodniczący i Wiceprzewodniczący Zarządu Regionu Gorzowskiego NSZZ „Solidarność” Waldemar Rusakiewicz oraz jego zastępca odpowiedzialny za rozwój, Sławomir Steltmann.
 
źródło: oficjalne strony regionów
Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.