Menu

Związkowcy z Amazona odwiedzili dom dziecka

Czasami zdarza się, że z różnych powodów nie wszyscy związkowcy uprawnieni do otrzymania paczek świątecznych odbierają je. Wszystkim, którzy zastanawiają się co dzieje się z takimi „niechcianymi” prezentami odpowiadamy: trafiają do potrzebujących!

W dniu dzisiejszym przedstawiciele Zakładowej Organizacji Związkowej NSZZ Solidarność Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o. przekazali paczki ze słodyczami do Zespołu Placówek Opiekuńczo Wychowawczych ‘’Dziecięcy Dom” we Wrocławiu. Nie chcieliśmy niepokoić dzieci ale zostaliśmy poinformowani przez Panią dyrektor placówki, że to pierwsza taka inicjatywa w ostatnim czasie i wszystkie upominki dotrą do wychowanków. Wręczyliśmy również kalendarze Solidarności i mamy nadzieję, że to nie pierwsza akcja niesienia pomocy, która została przeprowadzona w imieniu wszystkich naszych członków. Pani dyrektor placówki przesyła podziękowania dla naszej zakładowej organizacji związkowej w imieniu wszystkich dzieci.

Źródło: Solidarność Pracowników Amazon Polska/Facebook

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.