Menu

Marcin Staniszewski. Ostatnie pożegnanie naszego kolegi

Z głębokim smutkiem żegnamy naszego wieloletniego, serdecznego kolegę i związkowca Marcina Staniszewskiego. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 17 listopada o godz. 12 na cmentarzu Łostowickim w Gdańsku. Wcześniej, o godz.10.30 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Gdańsku Migowie zostanie odprawiona żałobna msza święta.

Marcin ponad rok walczył z nowotworem. Wydawało się już, że powoli wraca do zdrowia, że za jakiś czas znowu będzie z nami. Niestety pojawiły się przerzuty. Zmarł w szpitalu w sobotni poranek 7 listopada.

Marcin miał 47 lat. Przez 28 lat pracował z nami w Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”. Mimo, że przez całe życie borykał się z poważną chorobą, nie dawał po sobie poznać. Zawsze można było na niego liczyć. Był obowiązkowy i sumienny. Zazwyczaj dosyć poważny, jednak chętnie żartował ze świata wokół i z samego siebie. Był po prostu pozytywnym człowiekiem.

"Można odejść na zawsze, by stale być blisko..." napisał ksiądz Jan Twardowski. Marcin zostanie blisko. W naszej pamięci, w naszych sercach.

Pracownicy KK

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Marcina Staniszewskiego

naszego wieloletniego pracownika i Kolegi,

który przegrał walkę z długą i ciężką chorobą

W imieniu Prezydium Komisji Krajowej składamy

wyrazy współczucia i najszczersze kondolencje

rodzinie, bliskim, przyjaciołom i najbliższym współpracownikom Marcina

Piotr Duda
Przewodniczący KK NSZZ „Solidarność”

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.