Menu

Gorzowskie Feniksy rozdane

Gorzowskie Feniksy rozdane ZR Gorzowskiego

Długoletni przewodniczący gorzowskiej Solidarności Bronisław Żurawiecki, szef nauczycielskich struktur związkowych w Międzyrzeczu Andrzej Kaczmarek oraz przewodniczący NSZZ „Solidarność” w drezdeneckiej firmie Victaulic Polska Sp. z o.o. Jarosław Sauermann, to laureaci nagrody Feniks, przyznawanej corocznie za szczególne zasługi na rzecz rozwoju Związku przez Zarząd Regionu Gorzowskiego NSZZ „Solidarność”.

Podczas wyjazdowego posiedzenia, które odbyło się 1 października br. w Lubniewicach podsumowano również przedsięwzięcia organizowane w ramach uroczystości rocznicowych, a także omówiono złożoną sytuację w zakładach pracy w okresie pandemii. Gośćmi spotkania byli lubuska kurator oświaty Ewa Rawa, okręgowy inspektor pracy Jerzy Łaboński oraz pełnomocnik wojewody lubuskiego ds. rozwoju i inwestycji Jarosław Porwich.

– 40 lat Solidarności to liczne zawirowania społeczne i polityczne, z którymi Związek musiał się zmierzyć. W centrum uwagi zawsze jednak musi być człowiek. Nie możemy o tym zapominać – powiedział szef regionu gorzowskiego Waldemar Rusakiewicz.

www.tysol.pl

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.