Logo
Wydrukuj tę stronę

Pożegnanie Małgosi Sokalskiej

Pożegnanie Małgosi Sokalskiej

Ze smutkiem żegnamy naszą koleżankę Małgosię Sokalską, związkowca i pracownika Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 15 września br. w Warszawie. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie o godz. 12.30 w kościele św. Wincentego na Bródnie, następnie nastąpi wyprowadzenie na miejscowy cmentarz.

Małgosia zmarła 7 września po walce z ciężką chorobą. Była życzliwym człowiekiem i nieugiętym związkowcem. Przez długi czas przewodniczyła Komisji Zakładowej w Hotelu Sobieski. Jako pierwsza przewodnicząca NSZZ „Solidarność” w branży hotelarskiej doprowadziła do podpisania Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy. Swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem chętnie dzieliła się z innymi, nie odmawiając nikomu pomocy. Zawsze wierzyła w ideały Solidarności, była człowiekiem silnego charakteru, głęboko oddanym sprawom związkowym. Będzie nam jej bardzo brakować.

Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma
W. Szymborska

 

Copyright © NSZZ "Solidarność" • Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie Microworks

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.