Menu

Msza zamiast Ogólnopolskiej Pielgrzymki Robotników i Pracodawców

Restrykcje i obostrzenia, które zostały wprowadzone przez Rząd RP mające na celu powstrzymanie rozprzestrzenienia się pandemii koronawirusa, zmusiły Komisję Krajową i Zarząd Regionu NSZZ Solidarność Wielkopolska Południowa do odwołania uroczystych obchodów XXVIII Ogólnopolskiej Pielgrzymki Robotników i Pracodawców do Świętego Józefa.

Mimo wszystko 1 maja delegacje robotników, pracodawców i członkowie NSZZ Solidarność przybyli do Narodowego Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu, aby dać świadectwo oddania się Świętemu Józefowi w Opiekę, zawierzyć to wszystko, co dotyczy rodzin, środowisk pracy, a także naszej Ojczyzny.

- Dziś musimy być silni, być zjednoczeni, wspólnie się modlić, tak jak 40 lat temu, by móc wspólnie pokonać niewidzialnego wroga, dziś wstawiennictwo Świętego Józefa jest nam, wszystkim bardzo potrzebne

– podkreślali uczestnicy wydarzenia.

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.