Menu

Udane multisportowe zawody dla dzieci i młodzieży!

Udane multisportowe zawody dla dzieci i młodzieży! fot.A.Gliksman

Już po raz drugi Małopolska "Solidarność" we współpracy z Fundacją Integracji Przez Sport Handicap Zakopane zorganizowały Multisportowe Zawody dla Dzieci i Młodzieży.  W sobotę, 17 sierpnia br. na stadionie COS w Zakopanem dzieci i młodzież mogły sprawdzić swoje siły w 10 konkurencjach sportowych.

Były to m.in. koszykówka, siatkówka, piłka nożna, skok w dal czy w unihokej. Dla zawodników ukoronowaniem konkurencji był bieg na 400 m, który odbywał się na nowoczesnej bieżni stadionu COS w Zakopanem.

Zawody oficjalnie otworzyli przewodniczący Małopolskiej "Solidarności" Wojciech Grzeszek, który dziękował zawodnikom za przybycie oraz podziękował Prezes Fundacji Małgorzacie Tlałce-Długosz i jej współpracownikom za wspaniałe zorganizowanie zawodów. Udanej zabawy życzył młodzieży Prezes Krakow Airport Radosław Włoszek, który był głównym partnerem zawodów.

Następnie zawodnicy po odbyciu rozgrzewki pod okiem byłej olimpijki a dziś prezes Fundacji Małgorzaty Tlałki-Długosz rozpoczęli konkurencje.

Jury zawodów po ukończeniu przez zawodników podsumowywało zdobyte punkty, a następnie każdy z uczestników stawał na najwyższym stopniu podium, gdzie odbierał z rąk przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" Piotra Dudy, który odwiedził zawody, przewodniczącego Małopolskiej "Solidarności" Wojciecha Grzeszka oraz Prezesa Krakow Airport Radosława Włoszka medale oraz słodycze ufundowane przez partnera zawodów - Zakłady Przemysłu Cukierniczego SKAWA Wadowice.

Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc w organizacji zawodów naszym partnerom: Krakow Airport, ZPC Skawa Wadowice, PSS Społem Zakopane oraz Starostwu Powiatowemu w Zakopanem.

Region Małopolska
 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.