Menu

Młodzi o Związku

Przygotowania do wrześniowego Forum Młodych oraz omówienie bieżących spraw organizacyjnych to główne tematy spotkania reprezentantów Krajowej Sekcji Młodych NSZZ "Solidarność”. W piątek 26 lipca związkowcy spotkali się we Wrocławiu.

– Zapraszamy młodych członków z Regionu Dolny Śląsk do udziału w pracach naszego zespołu – mówi Mateusz Szymański, pełnomocnik ds. młodych w Komisji Krajowej NSZZ “Solidarność”. Forum Młodych odbędzie się w Zakopanem w dniach 4-6 września. Będzie to konferencja, podczas której młodzi członkowie Związku oraz zaproszeni goście będą rozmawiali o roli związków zawodowych we współczesnej gospodarce, możliwościach zmian w ruchu związkowym, wizerunku związków zawodowych, współpracy z organizacjami studenckimi, a także o problematyce młodych osób na rynku pracy i możliwych działaniach na rzecz poprawy tej sytuacji. Hasłem przewodnim Forum będzie “Przyszłość jest dziś – młodzi w NSZZ Solidarność”.

Region Dolny Śląsk

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.