Menu

Prośba o wsparcie rozbudowy Bursztynowego Ołtarza Ojczyzny w Bazylice Św. Brygidy w Gdańsku

Prośba o wsparcie rozbudowy Bursztynowego Ołtarza Ojczyzny w Bazylice Św. Brygidy w Gdańsku fot.P.Machnica

Prezentujemy informacje, które otrzymaliśmy od Krzysztof Żmuda Przewodniczący KM NSZZ ,,S" Remontowa Shipbuilding SA w Gdańsku.

Szanowni Przewodniczący Zarządów Regionów, Sekretariatów Branżowych, Organizacji i Komisji Zakładowych NSZZ ,"Solidarność”, jeszcze raz proszę o wsparcie i pomoc w pozyskaniu środków finansowych na zakup materiałów niezbędnych do budowy Bursztynowego Ołtarza Ojczyzny w Bazylice Św. Brygidy w Gdańsku.

Realizacja tego ponadczasowego dzieła jest możliwa dzięki ofiarności darczyńców, którzy w różnej formie wspierają budowę w tym przekazują środki finansowe przeznaczane na zakup materiału. W sumie, aby zakończyć zakup materiałów brakuje jeszcze 9 tyś zł na zakup taśmy i 12,5 tyś zł na zakup rurek łącznie potrzebujemy jeszcze ~21 tyś. zł. Tych środków bez dalszego Waszego wsparcia raczej nie uzyskamy.  

Dlatego proszę o Wasze wsparcie i pomoc w dotarciu do potencjalnych darczyńców. Dziękuję kolejnym trzem Regionom i dwom organizacjom zakładowym, które wsparły to Nasze wspólne Solidarnościowe Dzieło.

Wszystkich, którzy mają taką możliwość, proszę o dalsze wsparcie w poszukiwaniu środków na realizację kolejnych zamówień potrzebnego materiału.

Zadeklarowaną kwotę, jako darowiznę na zakup rurek i taśmy z miedzi do budowy Bursztynowego Ołtarza można wpłacać na konto: Region Gdański NSZZ "Solidarność" ul.Wały Piastowskie 24, 80-855 Gdańsk, Bank Millennium o/Gdańsk nr. 34 1160 2202 0000 0000 6189 1527 z dopiskiem "OŁTARZ"


Krzysztof Żmuda
Przewodniczący KM NSZZ "Solidarność"
Stoczni Remontowa Shipbuilding w Gdańsku

 

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.