Menu

Wiara w Biznesie

6 czerwca br. w Gdyni odbyła się bardzo interesująca konferencja „Katolicka rewolucja w biznesie”. Podczas spotkania zarówno prelegenci, jak i uczestnicy dawali świadectwo, że można prowadzić biznes w zgodzie z wyznawanymi wartościami i zasadami chrześcijańskimi.

Organizatorem konferencji jest Wiara w Biznesie – ruch, którego misją jest wprowadzanie chrześcijańskich zasad do świata biznesu. Stawia on sobie za cel stworzenie społeczności chrześcijańskich przedsiębiorców. Podejmowane działania mają służyć budowaniu relacji osobistych i biznesowych w atmosferze wzajemnego szacunku wynikającego z wartości chrześcijańskich. Co w konsekwencji ma prowadzić do szerokiej współpracy opartej na jedności, jakości i bezpieczeństwie.

Konferencje w najbliższym czasie odbędą się: Toruń – 7.06.2017, Lublin – 13.06.2017, Rzeszów – 14.06.2017, Poznań – 20.06.2017, Wrocław – 21.06.2017.

Czy jesteśmy świadkami narodzin nowego partnera społecznego? Polecam zainteresowanie się działaniami inicjowanymi i  realizowanymi przez grupę katolickich przedsiębiorców skupionych wokół „Fundacji Wiara w Biznesie”.

Tutaj więcej o fundacji

Tutaj więcej o konferencjach

 

mk

 

 

 

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.