Menu

"Tygodnik Solidarność" zwiększa nakład. Będzie dostępny w każdym empiku!

Coraz większe czytelnictwo i zainteresowanie "Tygodnikiem Solidarność" zaowocowało zwiększeniem nakładu zewnętrznej sprzedaży jednego z najstarszych tygodników opinii na polskim rynku prasy. Od następnego numeru popularny Tysol będzie dostępny w każdym empiku.

Zyskujący na popularności "Tygodnik Solidarność" powoli odbudowuje swoją pozycję na rynku tygodników opinii w Polsce. Zepchnięty na margines w przełomie XX i XXI w. dziś wraca na należne mu miejsce wśród pism kształtujących opinię Polaków na temat otaczającej nas rzeczywistości.

Analizy sytuacji politycznej oraz gospodarczej w Polsce i zagranicą. Reportaże społeczne, wywiady z politykami i liderami opinii oraz rozmowy z gwiazdami goszczącymi na pierwszych stronach gazet. To dzięki tym elementom "TS" został niejako zobligowany przez swoich czytelników do zwiększenia dostępności wersji papierowej.

Już od 5 listopada "Tygodnik Solidarność" będzie można zakupić w każdym salonie prasowym "empik".
 
www.tysol.pl

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.