Menu

Inni już przepraszali. Teraz Korwin-Mikke dostanie wezwanie do przeproszenia Piotra Dudy. Ma na to 3 dni

Inni już przepraszali. Teraz Korwin-Mikke dostanie wezwanie do przeproszenia Piotra Dudy. Ma na to 3 dni screen YouTube NamZalezy.pl

Od jakiegoś czasu w sieci krąży zdjęcie mające rzekomo dokumentować służbę Przewodniczącego Piotra Dudy w ZOMO. Tymczasem Piotr Duda jest członkiem Solidarności od 1980 roku! Jako młody chłopak, podobnie jak miliony innych młodych ludzi, został wcielony do wojska, gdzie służył w jednostce powietrzno-desantowej. NIGDY nie służył w ZOMO! - Właśnie zostało do Korwina-Mikke wysłane wezwanie do zaniechanie naruszania dóbr osobistych i przeprosin. W innym wypadku sprawa ma być skierowana do sądu.

W piśmie pełnomocnik Piotra Dudy adwokat Agnieszka Iwaniuk wzywa Janusza Korwina-Mikke do umieszczenia na własny koszt na stronie Tysol.pl oraz na Facebooku oświaczenia, w którym Janusz Korwin-Mikke oświadczałby, że opublikowana przez niego treść zawiera nieprawdziwy i bezprawny zarzut wobec Piotra Dudy. Oświadczenie ma być opublikowane w ciągu 3 dni od otrzymania pisma. W przeciwnym wypadku sprawa zostanie skierowana do sądu.

Za pomówienie Piotra Dudy o służbę w ZOMO Lech Wałęsa przepraszał go już dwa razy! Pierwszy raz w 2017 roku, a drugi niedawno, kiedy opublikował dokładnie to samo zdjęcie, które teraz opublikował Janusz Korwin-Mikke

Za pomówienie Piotra Dudy o służbę w ZOMO przepraszała na antenie TVN24 Monika Olejnik

Oraz Michał Kamiński, który przepraszał Piotra Dudę na specjalnej konferencji prasowej w siedzibie Solidarności

cyk

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.