Menu

Życzę zdrowia i szybkiego powrotu do normalnego funkcjonowania

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy oświaty! Drodzy członkowie oświatowej „Solidarności”, tegoroczne Święto Edukacji Narodowej przypada na trudny czas ogólnoświatowej pandemii koronawirusa, która nie ominęła również Polski. Zmagamy się nie tylko z zagrożeniem dla naszego zdrowia, ale również ze skutkami kryzysu gospodarczego.

W sposób szczególny sytuacja ta dotyka oświaty i samych nauczycieli, którzy obok służby zdrowia, pracowników handlu i wielu innych profesji, są szczególnie narażeni na zarażenie. Dlatego w imieniu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” składam Wam w dniu Waszego święta przede wszystkim życzenia zdrowia i jak najszybszego powrotu do normalnego funkcjonowania.

Życzę również, aby ostatnie zmiany w rządzie, szczególnie w resorcie odpowiedzialnym za edukację, sprzyjały partnerskiemu dialogowi, który jest tak bardzo potrzebny dla odbudowywania dobrej atmosfery i bezpieczeństwa materialnego polskich nauczycieli. 

Piotr Duda, Przewodniczący KK NSZZ „Solidarność”

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.