Menu

Szkolenie: "Finansowanie i Budżet Jednostek Organizacyjnych Służb Mundurowych"

Szkolenie: "Finansowanie i Budżet Jednostek Organizacyjnych Służb Mundurowych" Region Śląsk Opolski

Z inicjatywy Regionalnej Sekcji Pożarnictwa NSZZ "Solidarność" Śląska Opolskiego w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym "ZIEMOWIT" w Jarnołtówku odbyło się dwudniowe (30.09-01.10.2020) szkolenie z zakresu "Finansowanie i Budżet Jednostek Organizacyjnych Służb Mundurowych". W szkoleniu wzięli udział funkcjonariusze Straży Pożarnej, Policji i Służby Więziennej reprezentujący NSZZ "Solidarność" Opolszczyzny.

Uczestników szkolenia w imieniu władz regionu przywitał Łukasz Latawski specjalista d/s rozwoju NSZZ "Solidarność" Region Śląsk Opolski. Prowadzący szkolenie kol. Tomasz Lewandowski, na co dzień Przewodniczący Międzyregionalnej Wielkopolskiej Sekcji Pożarnictwa NSZZ "Solidarność" w merytoryczny sposób przekazał i wytłumaczył zawiłości funkcjonowania budżetów komend. Prezentacja multimedialna poza teorią zobrazowała wiele praktycznych przykładów pozyskiwania informacji dotyczących finansów, przygotowań do negocjacji z pracodawcą jak również sposobów wyliczania świadczeń dla funkcjonariuszy. Uczestnicy wysoko ocenili zarówno formę szkolenia jak i zakres wiedzy jaką sobie przyswoili. Na zakończenie spotkania z inicjatywy kolegów Pawła Zielińskiego, Krzysztofa Potaczka oraz Rafała Mroza liderów związkowych NSZZ "Solidarność" w Straży Pożarnej, Policji i Służbie Więziennej przygotowano i podpisano List Intencyjny "W sprawie współpracy organizacji NSZZ "Solidarność" w służbach mundurowych działających na terenie województwa opolskiego".

Region Śląsk Opolski


 

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.