Menu

Solidarność rusza z akcją "Kupuję NaSze Produkty"

W trosce o miejsca pracy Krajowy Sekretariat Przemysłu Spożywczego NSZZ „Solidarność” rozpoczął akcję „Kupuję NaSze Produkty”, która polega na promowaniu artykułów wytwarzanych w przedsiębiorstwach, których organizacje zakładowe tworzą Sekretariat.
 

- Panująca epidemia koronawirusa przynosi wiele zagrożeń dla naszej gospodarki, a co za tym idzie, zagrożeń dla naszych miejsc pracy. W tym okresie musimy być szczególnie solidarni ze sobą nawzajem podejmując wiele różnych działań, które mogą nam pomóc w walce o nasze miejsca pracy. Dlatego w imieniu Rady Sekretariatu Przemysłu Spożywczego NSZZ "S" zachęcam do przyłączenia się do naszej autorskiej akcji "Kupuję NaSze Produkty".  Akcja polega na promowaniu artykułów wytwarzanych w przedsiębiorstwach, których organizacje zakładowe tworzą Sekretariat. W ten sposób chcemy wspierać funkcjonowanie przedsiębiorstw i chronić miejsca pracy! Lista produktów wkrótce.

- mówi Zbigniew Sikorski, przewodniczący Rady Sekretariatu Przemysłu Spożywczego NSZZ "S"


Akcja polega na:

- Wybieraniu podczas zakupów produktów wytwarzanych w naszych przedsiębiorstwach

- Zachęcaniu do tego swojej Rodziny i Znajomych. Tym samym będziemy wspierać nasze przedsiębiorstwa i swoje miejsca pracy

 - Wspieraniu siebie nawzajem zgodnie z naszymi Solidarnościowymi wartościami

 - W tej akcji nie ma znaczenia kapitał przedsiębiorstwa, tylko fakt, że dane przedsiębiorstwo daje nam miejsca pracy

 - Raz na dwa tygodnie będziemy zamieszczać plakaty informujące o naSzych markach utrzymujących naSze miejsca pracy zachęcając do
ich wyboru podczas codziennych zakupów

Wybierając nasze produkty, wspierasz działanie przedsiębiorstwa, a tym samym wspierasz zatrudnienie!

 

 

 
 
 
 
 

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.