Menu

Wspólne posiedzenie Krajowych Sekcji Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych

11 grudnia w Ośrodku Rehabilitacyjno – Wypoczynkowym w Sobieszewie odbyło się wspólne posiedzenie Krajowych Sekcji Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych.

Obrady dotyczyły planu działań obu Sekcji na najbliższy rok, szczególnie w zakresie trudnej sytuacji zakładów zatrudniających pracowników z niepełnosprawnościami. W obradach wzięli udział zaproszeni goście: Piotr Duda przewodniczący KK NSZZ Solidarność, Tadeusz Majchrowicz, zastępca przewodniczącego KK, Katarzyna Zimmer-Drabczyk, kierownik Biura Eksperckiego, Dialogu i Polityki Społecznej oraz Krzysztof Rowiński, pełnomocnik Komisji Krajowej ds. Osób Niepełnosprawnych. Piotr Duda wyraził uznanie dla pracy obu Sekcji na rzecz obrony uprawnień pracowników z niepełnosprawnościami i zapewnił o wsparciu Komisji Krajowej w ich dalszych działaniach. Po zakończeniu obrad, uczestnicy składali sobie świąteczne życzenia i zasiedli do uroczystej kolacji.

Krzysztof Rowiński

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.