Menu

Badania zdrowia kierowców na parkingach

Wartościową akcję prowadzi Fundacja Truckers Life wraz z firmą Mercedes-Benz Trucks Polska oraz Związkiem Pracodawców „Transport i Logistyka Polska” a także portalem RoadStars.com. W ramach akcji kierowcy mogą zmierzyć ciśnienie, poziom glukozy, cholesterolu i poddać analizie skład ciała. Akcja potrwa do września 2018 r.

Informacją dotyczące czasu i miejsca badań można znaleźć między innymi na stronie Związku Pracodawców „Transport i Logistyka Polska”

Inspiracją do projektu był Raport - Raport Fundacji Truckers Life o stanie zdrowia kierowców zawodowych, zgodnie z którym ponad 60% kierowców cierpi na nadwagę lub otyłość, które z łatwością mogą prowadzić do innych poważnych chorób.

Jest to bardzo dobra akcja, która może przyczynić się do poprawy świadomości kierowców i uświadomi im konieczność zwiększenia dbałości o swoje zdrowie poprzez prawidłową dietę i ruch- komentuje Tadeusz Kucharskie Przewodniczący Sekcji Transportu Drogowego NSZZ Solidarność.

bs

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.