Menu

Leśnicy w Biegu Piastów

Już po raz XXI Bieg Piastów był znakomitą okazją nie tylko do narciarskiej rywalizacji ale także do spotkania leśników z całego kraju w tym członków i sympatyków Leśnej Solidarności. Bieg Piastów co roku odbywa się na Polanie Jakuszyckiej na terenie RDLP Wrocław.
 
Dzięki zaangażowaniu  przewodniczącego Dolnośląskiej Solidarności Leśników kol. Adama Krakiewicza i współpracy z Julianem Gozdowskim wieloletnim komandorem biegu, Leśny Bieg Piastów cieszy się z roku na rok co raz większym zainteresowaniem uczestników, którzy często przybywają z całymi rodzinami leśnymi tworząc niezapomnianą atmosferę spotkań.
 
Wśród uczestników biegu byli m.in. kol. Piotr Lutyk, członek Prezydium Krajowej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność”, reprezentujący RDLP Warszawa, oraz Grzegorz Kmiecik z Nadleśnictwa Bystrzyca Kłodzka, rekordziści w ilości startów w Biegu Piastów.
 
O puchary Dyrektora Generalnego LP, Dyrektora RDLP Wrocław oraz Przewodniczącego MSPL NSZZ „Solidarność” przy RDLP Wrocław, rywalizowali leśnicy z całej Polski, w kategorii kobiet I miejsca zdobywała Anna Kulik z Nadleśnictwa Świeradów, natomiast w kategorii mężczyzn I miejsca zdobywali Piotr Michałek z ZUL Jaworzynka oraz Sylwester Tomaszewicz z Nadleśnictwa Lądek Zdrój.
 
Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.