Menu

„Głos pracownika” w Radiu Gdańsk o tarczy antykryzysowej!

Tarcza antykryzysowa w obronie rynku pracy. „Rząd odpowiedzialnie proponuje rozwiązania dla przedsiębiorstw i pracowników”.

Pakiet pomocowy, czyli tarcza antykryzysowa ma pomóc pracownikom i pracodawcom. Pozwoli także zachować stabilność systemu finansowego państwa. Jakie mechanizmy pomocowe stosują inne kraje?

Gościem Olgi Zielińskiej był Tadeusz Majchrowicz, zastępca przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.

– Po raz pierwszy mamy do czynienia z taką sytuacją pandemii i z sytuacją, kiedy rząd bardzo odpowiedzialnie proponuje rozwiązania dla przedsiębiorstw, przedsiębiorców i pracowników. Mówiąc najogólniej, jest to rzecz ważna i dobra, trudno jej nie popierać – podkreślił Tadeusz Majchrowicz. – Wszyscy byśmy chcieli, żeby nie było koronawirusa w Polsce, ale jest. Trzeba rozważnie i rozsądnie podchodzić do tematu. Popieramy w całej rozciągłości ten pakiet, z tym, że będziemy składać również swoje propozycje – dodał.

Link do audycji…>>

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.