Prezydium Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „ Solidarność ” na posiedzeniu w dniu 7 marca br. w Warszawie omówiło aktualny stan negocjacji  z rządem RP .

Przypominamy, że Sztab Protestacyjno-Strajkowy Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” przyjął postulaty KSOiW NSZZ „S” dotyczące zmiany systemu wynagradzania uwzględniające 15 proc.  wzrost płac w oświacie w roku 2019 r.

Decyzją Sztabu Protestacyjnego  KK, po spotkaniu z przedstawicielami rządu RP 25 lutego br. w Warszawie, zostały powołane zespoły robocze, w tym zespół do spraw wynagrodzeń w oświacie.

Negocjacje Związku z rządem trwać będą do 20 marca 2019 r. W tym dniu odbędą się obrady Sztabu Protestacyjno-Strajkowego KK, mające na celu ocenę stanu prowadzonych negocjacji. Do tego czasu obowiązuje kalendarium działań przyjęte przez naszą Sekcję.

Ryszard Proksa

przewodniczący

KSOiW NSZZ „Solidarność”

Związek w swojej działalności statutowej jest niezależny od pracodawców, administracji państwowej, samorządu terytorialnego, organizacji politycznych oraz innych organizacji.

NAJNOWSZA OFERTA PENSJONATÓW, DOMÓW WCZASOWYCH I OŚRODKÓW WYPOCZYNKOWYCH Z FUNDUSZU WCZASÓW PRACOWNICZYCH 2017/2018

Historyczna Sala BHP mieści się w ceglanym budynku z XIX wieku, który w 2006 roku doczekał się remontu i aktualnie pełni rolę całorocznego centrum konferencyjno-wystawienniczego oraz muzeum. Właścicielem Sali jest NSZZ Solidarność.

To nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu powstanie baza danych członków Związku. Najważniejsze informacje zapisane będą w kodzie kreskowym, a użytkownicy legitymacji będą korzystać z bonusów i pewnych przywilejów.

Sklep stacjonarny
Sala BHP