Szanowni Czytelnicy, Koleżanki i Koledzy Związkowcy, Pracownicy Oświaty i Wychowania!

Zbliżają się wakacje. W Związku jeszcze trwają wybory. Nasza branża ukonstytuowała już swoje nowe władze.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Koleżankom i Kolegom za ofiarowany kredyt zaufania na kolejną moją kadencję w roli przewodniczącego.

Dziękuję również naszym nauczycielom i pracownikom oświaty za wspieranie działań Związku. Jest to dla nas bardzo ważne.

Zapewniam Was, że nie ustaniemy w zmaganiach z rządem o lepszą przyszłość polskiej oświaty, ale przede wszystkim o prestiż zawodu nauczyciela i pracownika oświaty.

Życzę wszystkim wspaniałej przerwy wakacyjnej, zasłużonego wypoczynku od wytężonej wielomiesięcznej pracy.

Liczę na Waszą mobilizację i jedność w nowym roku szkolnym.

Razem możemy więcej!

Ryszard Proksa

10% zniżki (niezależnie od innych promocji)

Strona wykorzystuje pliki cookies: niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie wyłączysz w ustawieniach przeglądarki obsługi plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść zamieszczonych aktów prawnych nie stanowi źródła prawa, lecz jest tylko ich zapisem elektronicznym. Z uwagi na niedoskonałość zabezpieczeń chroniących dane zapisane w formie elektronicznej, a także możliwość błędnego wprowadzenia danych, administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych tu aktów prawnych.