Szanowni Czytelnicy, Koleżanki i Koledzy Związkowcy, Pracownicy Oświaty i Wychowania!

Zbliżają się wakacje. W Związku jeszcze trwają wybory. Nasza branża ukonstytuowała już swoje nowe władze.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Koleżankom i Kolegom za ofiarowany kredyt zaufania na kolejną moją kadencję w roli przewodniczącego.

Dziękuję również naszym nauczycielom i pracownikom oświaty za wspieranie działań Związku. Jest to dla nas bardzo ważne.

Zapewniam Was, że nie ustaniemy w zmaganiach z rządem o lepszą przyszłość polskiej oświaty, ale przede wszystkim o prestiż zawodu nauczyciela i pracownika oświaty.

Życzę wszystkim wspaniałej przerwy wakacyjnej, zasłużonego wypoczynku od wytężonej wielomiesięcznej pracy.

Liczę na Waszą mobilizację i jedność w nowym roku szkolnym.

Razem możemy więcej!

Ryszard Proksa

Związek w swojej działalności statutowej jest niezależny od pracodawców, administracji państwowej, samorządu terytorialnego, organizacji politycznych oraz innych organizacji.

NAJNOWSZA OFERTA PENSJONATÓW, DOMÓW WCZASOWYCH I OŚRODKÓW WYPOCZYNKOWYCH Z FUNDUSZU WCZASÓW PRACOWNICZYCH 2017/2018

Historyczna Sala BHP mieści się w ceglanym budynku z XIX wieku, który w 2006 roku doczekał się remontu i aktualnie pełni rolę całorocznego centrum konferencyjno-wystawienniczego oraz muzeum. Właścicielem Sali jest NSZZ Solidarność.

To nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu powstanie baza danych członków Związku. Najważniejsze informacje zapisane będą w kodzie kreskowym, a użytkownicy legitymacji będą korzystać z bonusów i pewnych przywilejów.

Sklep stacjonarny
Sala BHP