Szanowni Państwo,

w imieniu Jana Mosińskiego, Posła na Sejm RP, w załączeniu przesyłam Państwu kopię zapytania poselskiego oraz kopię odpowiedzi z Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie sytuacji płacowej pracowników oświaty.

Ryszard Proksa

Przewodniczący KSOiW

NSZZ "Solidarność"

Jan Mosiński (ur. 19 grudnia 1956 w Lubinie[1]) – polski: działacz związkowy, polityk i samorządowiec. Długoletni przewodniczący zarządu Regionu Wielkopolska Południowa NSZZ „Solidarność”, od 1992 do 2002 członek prezydium Komisji Krajowej, poseł na Sejm VIII kadencji.

Związek w swojej działalności statutowej jest niezależny od pracodawców, administracji państwowej, samorządu terytorialnego, organizacji politycznych oraz innych organizacji.

NAJNOWSZA OFERTA PENSJONATÓW, DOMÓW WCZASOWYCH I OŚRODKÓW WYPOCZYNKOWYCH Z FUNDUSZU WCZASÓW PRACOWNICZYCH 2017/2018

Historyczna Sala BHP mieści się w ceglanym budynku z XIX wieku, który w 2006 roku doczekał się remontu i aktualnie pełni rolę całorocznego centrum konferencyjno-wystawienniczego oraz muzeum. Właścicielem Sali jest NSZZ Solidarność.

To nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu powstanie baza danych członków Związku. Najważniejsze informacje zapisane będą w kodzie kreskowym, a użytkownicy legitymacji będą korzystać z bonusów i pewnych przywilejów.

Sklep stacjonarny
Sala BHP