Materiał podsumowujący opinie związków zawodowych do projektu ustawy o finansowaniu zadań oświatowych.

Zmiany: w dniu 09.08.2017 godz. 11.40. dodano nowy materiał.

Szanowni Państwo,

w związku z ustaleniami dokonanymi 13 lipca br. w czasie spotkania Zespołu ds. statusu zawodowego pracowników oświaty, w załączeniu przysyłamy uwagi Krajowego Sekretariatu Nauki i Oświaty NSZZ “Solidarność” w zakresie projektu ustawy o finansowaniu zadań oświatowych oraz odpowiedz MEN.

Ryszard Proksa

Krajowy Sekretariat Nauki i Oświaty

NSZZ “Solidarność”

ZNAJDZ NA STRONIE

Szukaj na stronach NSZZ "Solidarność"

Wyszukiwarka przeszukuje 22 strony struktur terenowych i branżowych.

Treść zamieszczonych aktów prawnych nie stanowi źródła prawa, lecz jest tylko ich zapisem elektronicznym. Z uwagi na niedoskonałość zabezpieczeń chroniących dane zapisane w formie elektronicznej, a także możliwość błędnego wprowadzenia danych, administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych tu aktów prawnych.