Szkolenie medialne dla oświatowej "Solidarności".
Biuro Szkoleń i Programów Europejskich Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” zorganizowało warsztaty medialne dla Oświaty.
Szkolenie odbyło się od 12 do 14 listopada 2008 r. w hotelu „Dal” w Gdańsku. W warsztatach wzięły udział osoby z Polski północnej i środkowej zajmujące się informacją i kontaktami medialnymi w sekcjach regionalnych i organizacjach zakładowych.
Warsztaty przygotowały i poprowadziły: Maria Kościńska i Agnieszka Kuraś-Steczyńska.
Program obejmował elementy dotyczące komunikacji, warsztatu dziennikarskiego, kontaktów z mediami, organizacjami rządowymi i pozarządowymi. Podczas licznych ćwiczeń uczestnicy pisali komunikaty, informacje – a także mieli możliwość wypróbowania wystąpień publicznych przed kamerą i pracy zespołowej. Zapewne wyniki i efekty warsztatów będzie można poznać w przyszłości, podczas praktycznych działań w codziennej pracy związkowej.
Aleksandra Mechecka
(uczestniczka warsztatów)
na podstawie SIS szkoleniowego z dnia 25.11.2008
Galeria zdjęć ze szkolenia medialnego
![]() |
![]() |
![]() |
| Od prawej: Maria Kościńska i Agnieszka Kuraś-Steczyńska | Agnieszka Kuraś-Steczyńska w czasie wykładu | Uczestnicy szkolenia |
![]() |
![]() |
![]() |
| Uczestnicy szkolenia | Uczestnicy szkolenia |
Uczestnicy szkolenia |