Apel komisji o udział w wyborach parlamentarnych

Komisje Zakładowe NSZZ „Solidarność” O/ZG „Lubin”, O/ZG „Polkowice – Sieroszowice”, O/ZG „Rudna”, O/ZWR i O/ZH zwracają się z apelem do wszystkich członków i sympatyków związku oraz ich rodzin o masowy udział w wyborach parlamentarnych, które odbędą się w dniu 25.10.2015 r.

Oddanie przez Nas głosów na kandydatów z list zgłoszonych przez Prawo i Sprawiedliwość do Sejmu i Senatu daje szansę na dobrą zmianę dla Polski, właściwe traktowanie Polaków i rozwiązywanie ich codziennych problemów. PiS wspólnie z nowo wybranym Prezydentem Andrzejem Dudą, z którym NSZZ „Solidarność” podpisała umowę programową, jest w stanie skutecznie zadbać o los Polski i zaprzestanie dalszego lekceważenia Polaków przez obecnie rządzącą koalicję PO-PSL.

Zwycięstwo wyborcze partii Prawo i Sprawiedliwość, która deklaruje zawieszenie podatku od wydobycia niektórych kopalin uderzającego w Spółkę zadłużoną już na ok. 6 mld zł, budżety samorządów lokalnych i wprost w pracowników Polskiej Miedzi, pozwoli na ratowanie Naszych miejsc pracy. PiS zapowiada obniżenie wieku emerytalnego i uniknięcie pracy aż do śmierci, uproszczenie procedur referendalnych, obniżenie podatków, reformę sądownictwa, likwidację obowiązku szkolnego dla sześciolatków, ograniczenie stosowania umów śmieciowych, poprawienie sytuacji w służbie zdrowia  oraz szereg zmian, o które od 8 lat bezskutecznie postulują miliony Polaków. Proponowane zmiany znacząco wpłyną na poprawę sytuacji ekonomicznej polskich rodzin, która staje się coraz bardziej dramatyczna oraz pozwoli odbudować nieustannie likwidowany w Polsce przemysł, bez którego zagrożony jest byt całego Narodu. Tak ważnymi kwestiami powinni zając się ludzie kompetentni i uczciwi, dla których dobro Ojczyzny i los jej obywateli jest rzeczą nadrzędną.

Postawmy na zmianę i zagłosujmy na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości.

PÓJDŹMY Z RODZINAMI NA WYBORY  I RAZEM ZMIEŃMY POLSKĘ

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com