Aktualności z terenu MSPL Wrocław

Życzenia od Przewodniczącego MSPL NSZZ „Solidarność” przy RDLP we Wrocławiu.

Stanisław Jeziorański : 23 grudnia 2015 10:13 : Aktualności MSPL Wrocław

życzenia kartka Bożonarodzeniowa

W załączeniu życzenia od Przewodniczącego MSPL NSZZ „Solidarność” przy RDLP we Wrocławiu Adama Krakiewicza.

zyczenia Wrocław

Wigilia z udziałem Przewodniczącego NSZZ „Solidarność” Piotra Dudy

Stanisław Jeziorański : 23 grudnia 2015 09:25 : Aktualności MSPL Wrocław

WigiliaZR2W dniu 21 grudnia 2015 roku o godz. 13.00 w siedzibie Zarządu Regionu Dolny Śląsk NSZZ „S” na uroczystej wigilii spotkali się działacze NSZZ „Solidarność” ziemi dolnośląskiej oraz zaproszeni goście. Na spotkanie wigilijne przybyli m.in. abp Józef Kupny metropolita archidiecezji wrocławskiej, Przewodniczący KK NSZZ „S” Piotr Duda, kapelani „Solidarności” z księdzem Stanisławem Pawlaczykiem na czele, przedstawiciele władz samorządowych, pracodawców, organizacji kombatanckich, społecznych oraz IPN a także działacze Regionu Dolny Śląsk z Przewodniczącym Kazimierzem Kimso na czele. Międzyregionalną Sekcję Pracowników Leśnictwa przy RDLP Wrocław reprezentowali: Przewodniczący Sekcji kol. Adam Krakiewicz oraz kol. Leszek Nowakowski i Marek Matus.

Komentarze wyłączone

Świąteczna Rada MSPL NSZZ „S” przy RDLP Wrocław w dniu 15.12.2015r.

Stanisław Jeziorański : 17 grudnia 2015 10:24 : Aktualności MSPL Wrocław

życzenia Biskup-nowe.pdf-1

Wigilia1W dniu 15 grudnia 2015 roku w siedzibie RDLP Wrocław odbyło się wigilijne spotkanie Rady MSPL NSZZ „S”. Posiedzenie otworzył Przewodniczący Sekcji kol. Adam Krakiewicz, który powitał wszystkich serdecznie a zwłaszcza zaproszonych gości JE Ks Bp Tadeusza Lityńskiego Krajowego Duszpasterza Leśników, Ks. Tomasza Zająca i Ks. Witolda Hylę Regionalnych Kapelanów Leśników oraz Pana Adama Płakseja Dyrektora RDLP Wrocław.

Komentarze wyłączone

Msza św z okazji wprowadzenia stanu wojennego

Stanisław Jeziorański : 16 grudnia 2015 22:56 : Aktualności MSPL Wrocław

13.12-1Uroczystej Eucharystii w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kłodzku z okazji wprowadzenia stanu wojennego przewodniczył ks. proboszcz Julian RAFAŁKO. Na koniec Mszy św. przewodnicząca Kłodzkiej „Solidarności” Barbara Janowicz podziękowała wszystkim duchownym i służbie liturgicznej, przypominając wszystkim o znaczeniu dla Polaków słów „Bóg, Honor, Ojczyzna” .
Wraz z przewodniczącym MSPL NSZZ Solidarność Adamem Krakiewiczem wręczono Medale 35-lecia SOLIDARNOŚCI ks. Julianowi Rafałko oraz panu Januszowi Lasce nadane przez Zarząd Regionu Dolny Śląsk NSZZ SOLIDARNOŚĆ.

Komentarze wyłączone

Turniej piłki nożnej halowej.

Stanisław Jeziorański : 16 grudnia 2015 22:43 : Aktualności MSPL Wrocław

DrużynaZakończyły się 11 otwarte mistrzostwa „Solidarności” o Puchar Przewodniczącego w piłce nożnej halowej. Po raz kolejny startowała także drużyna MSPL NSZZ „Solidarność” przy RDLP we Wrocławiu. Drużynę Leśnej Solidarności Dolnego Śląska tworzyli pracownicy Nadleśnictw: Międzylesie ,Śnieżka, Świeradów.

Komentarze wyłączone

Medal XXXV lecia związku dla ZOZ przy Nadl. Bystrzyca Kłodzka, Międzylesie, Lądek Zdrój.

Stanisław Jeziorański : 14 grudnia 2015 21:56 : Aktualności MSPL Wrocław

Medal4W dniu 11 grudnia 2015 roku w siedzibie Biura Oddziału NSZZ Solidarność w Kłodzku , Zakładowa Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność” przy Nadleśnictwie Bystrzyca Kłodzka, Organizacja Zakładowa przy Nadleśnictwie Międzylesie oraz Nadleśnictwie Lądek Zdrój zostały uhonorowane medalem XXXV-lecia NSZZ „Solidarność” za poświęcenie i pracę na rzecz Związku.

Komentarze wyłączone

WZD Dolnośląskiej Solidarności Leśników w dniach 7-8.12.2015r.

Stanisław Jeziorański : 14 grudnia 2015 18:09 : Aktualności, Aktualności MSPL Wrocław

WZD Stronie1-1W dniach 7-8 grudnia 2015 roku w Stroniu Śląskim na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój odbyło się Walne Zebranie Delegatów Międzyregionalnej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „S” przy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu.

WZD ZR Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność” z udziałem leśników z terenu RDLP Wrocław

Stanisław Jeziorański : 28 października 2015 18:28 : Aktualności MSPL Wrocław

Fot1
W piątek 23 października 2015r. w Wałbrzychu, w pomieszczeniach Zamku Książ odbyło się XXVII Walne Zebranie Delegatów Regionu Dolny Śląsk. Obrady poprzedziła Msza Św. w intencji Walnego Zebrania Delegatów i członków NSZZ „Solidarność”, która została odprawiona w Kaplicy Zamkowej.

XIII Turniej Tenisa Stołowego w RDLP Wrocław

Stanisław Jeziorański : 23 października 2015 07:15 : Aktualności MSPL Wrocław

Tenis1W dniu 17.10.2015r. MSPL NSZZ „S” przy RDLP Wrocław wraz z Nadleśnictwem Oborniki Śląskie zorganizowali turniej tenisa stołowego, który odbył się w hali sportowej KH „Rokita” w Brzegu Dolnym. Więcej »

Rada MSPL NSZZ „S” przy RDLP Wrocław w dniu 02.10.2015r

Stanisław Jeziorański : 7 października 2015 23:07 : Aktualności MSPL Wrocław

Rada1W dniu 02 października 2015 roku w siedzibie RDLP Wrocław obradowała Rada MSPL NSZZ „S”.Posiedzenie otworzył Przewodniczący Sekcji kol. Adam Krakiewicz, który  wszystkich serdecznie i na wstępie podziękował za zaangażowanie się wielu członków Związku w tym pocztom sztandarowym w organizację uroczystości XXXV-lecia powstania NSZZ „S”.

Komentarze wyłączone
« Strona 1 ... 4, 5, 6, 7, »

Wspierane przez http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/