Aktualności z terenu MSPL Katowice

Pożegnanie Marka Kieslera

Stanisław Jeziorański : 30 stycznia 2017 11:10 : Aktualności MSPL Katowice

nekrolog – Ś.P. Marek Kiesler

W dniu 28 lutego 2017r. odbyło się pożegnanie Ś.P. Marka Kieslera współorganizatora Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w OZLP w Katowicach w październiku 1980r i po jej reaktywowaniu w 1989r. oraz członka władz krajowych pracowników leśnictwa w pierwszych latach po 1989r..

Komentarze wyłączone

Sprzeciw Rady MSPL NSZZ „Solidarność” przy RDLP w Katowicach przeciwko publikacji artykułów szkalujących LP

Stanisław Jeziorański : 12 stycznia 2017 19:21 : Aktualności MSPL Katowice

Stanowisko

W związku z ukazaniem się artykułu na stronie internetowej „Tygodnika Solidarność” oraz w „Gazecie Obywatelskiej”, Rada MSPL NSZZ „Solidarność” przy RDPL w Katowicach wystosowała stanowisko.

Uroczystości 35-lecia wprowadzenia stanu wojennego

Stanisław Jeziorański : 23 grudnia 2016 12:22 : Aktualności MSPL Katowice
2016.12.13 Katedra Opolska_28-3W 35-tą rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce w Opolu o godz. 18.30 w Kościele Katedralnym P.W. Podwyższenia Krzyża Świętego związkowcy z NSZZ Solidarność wraz z pocztami sztandarowymi uczestniczyli we Mszy Św. w intencji ofiar stanu wojennego. Po Eucharystii złożono wiązanki kwiatów i znicze pod pomnikiem Patrona „Solidarności” Bł. KS. Jerzego Popiełuszki.

Uroczystości 35-lecia ogłoszenia stanu wojennego

Stanisław Jeziorański : 14 grudnia 2016 09:37 : Aktualności MSPL Katowice

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Uroczystości odbyły się w rocznicę 35-lecia stanu wojennego 13 grudnia 2016r. w Zabrzu-Zaborzu, gdzie w obozie internowanych było ok.600 działaczy „Solidarności”.

Komentarze wyłączone

Przemówienie Dyrektora RDLP w Katowicach – Wiesława Kucharskiego.

Stanisław Jeziorański : 30 listopada 2016 17:35 : Aktualności MSPL Katowice

grajki wiesiek

W  związku z odbywającym się w dniach 28-30 listopada 2016r.w Ustroniu – Jaszowcu Walnym Zgromadzeniem Delegatów NSZZ „Solidarność” Międzyregionalnej Sekcji Pracowników Leśnictwa przy RDLP w Katowicach głos zabrał nowy dyrektor RDLP Wiesław Kucharski… Przedstawiamy w całości te przemówienie pełne patriotycznych akcentów dołączając link do piosenki, która stanowiła oprawę muzyczną przemówienia.

Komentarze wyłączone

Nowa organizacja związkowa przy Nadleśnictwie Kłobuck.

Stanisław Jeziorański : 3 czerwca 2016 20:38 : Aktualności MSPL Katowice

W dniu 3 czerwca 2016r. powstała nowa zakładowa organizacja związkowa NSZZ „Solidarność” przy Nadleśnictwie Kłobuck. Przewodniczącym został Adam Chudzik pełniący funkcję inżyniera nadzoru w nadleśnictwie. Gratulujemy kolegom i życzymy  powodzenia w pracy związkowej.

Komentarze wyłączone

Zebranie Rady MSPL przy RDLP w Katowicach NSZZ „Solidarność”

Stanisław Jeziorański : 15 kwietnia 2016 09:00 : Aktualności MSPL Katowice

W dniu 7 kwietnia 2016r w Nadleśnictwie Tułowice odbyło się zebranie Rady Międzyzakładowej Sekcji Pracowników Leśnictwa przy Regionalnej Dyrekcji Lasów w Katowicach NSZZ „Solidarność”. Spotkanie było okazją do pożegnania pracownika Nadleśnictwa Tułowice, a zarazem członka NSZZ „Solidarność” kolegi Zbyszka Łucyszyna.

Katyń: uroczystości 76 rocznicy zbrodni katyńskiej w Namysłowie

Stanisław Jeziorański : 14 kwietnia 2016 20:54 : Aktualności MSPL Katowice

SONY DSC

W 76 rocznicę Zbrodni Katyńskiej oraz w 6 rocznicę katastrofy Smoleńskiej po raz kolejny w Namysłowie oddano hołd pomordowanym oficerom oraz pasażerom tragicznego lotu  samolotu TU  154.

Niezłomni – Wyklęci

Stanisław Jeziorański : 2 marca 2016 12:21 : Aktualności MSPL Katowice

SONY DSC

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Namysłowie rozpoczęły się konkursem wiedzy dla uczniów gimnazjum i szkół średnich.  Następnie nadano nazwę Rondu im. Żołnierzy Wyklętych.

Posiedzenie Rady MSPL NSZZ „Solidarność” przy RDLP w Katowicach

Stanisław Jeziorański : 17 lutego 2016 22:23 : Aktualności MSPL Katowice

Zebranie RADY 16.02.2016

W dniu 16 lutego 2016 roku odbyło się posiedzenie Rady MSPL NSZZ „Solidarność” w siedzibie Dyrekcji Regionalnej Lasów Państwowych w Katowicach. W spotkaniu uczestniczył Dyrektor Regionalny Lasów Państwowych, Pan dr inż. Kazimierz Szabla.
Na początku spotkania zabrał głos Przewodniczący kol. Janusz Ziółkowski, który przedstawił najważniejsze bieżące problemy tj:

« Strona 1, 2 »

Wspierane przez http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/