Dziś jest: Poniedziałek 25 marca 2019 Imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja

Elektroniczna legitymacja związkowa - POBIERZ WNIOSEK

Prawnik na telefon przez cały czas

Karta Grosik

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

Posiedzenie Prezydium Zarządu Regionu Podkarpacie

Krosno, 18 lutego 2019 r.

18 lutego 2019 r. w siedzibie Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność” w Krośnie odbyło się kolejne posiedzenie Prezydium Zarządu Regionu.

Oprócz spraw bieżących omówiono stan przygotowań do Pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasną Górę oraz dotychczasowy przebieg peregrynacji obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności na terenie naszego Regionu.

Znaczną część posiedzenia poświęcono na omówienie preliminarza wydatków na 2019 r. oraz dotychczasowych działań podejmowanych przez Związek wynikających z decyzji Ogólnopolskiego Sztabu Protestacyjno-Strajkowego NSZZ „Solidarność”.

Ustalono również, że w ramach działań podejmowanych przez Dział Rozwoju Związku Komisji Krajowej, w dniach 11-13 marca br. nasz Region odwiedzi przedstawiciel tego działu Ireneusz Pszczoła, który przeprowadzi szkolenia w Organizacjach Związkowych w Krośnie, Sanoku i Jaśle.

Pobierz aplikację Tygodnika Solidarność

Podkarpacki Związkowiec