Dziś jest: Piątek 24 maja 2019 Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja

Elektroniczna legitymacja związkowa - POBIERZ WNIOSEK

Prawnik na telefon przez cały czas

Karta Grosik

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

Powitanie obrazu MB Robotników Solidarności w Parafii pw. Ducha Świętego w Krośnie

Krosno, 17 lutego 2019 r.

Po tygodniu przebywania w Kościele Ojców Kapucynów w Krośnie obraz Matki Bożej Robotników Solidarności, peregrynujący po Regionie Podkarpacie, został przekazany do Parafii pw. Ducha Świętego w Krośnie.

Uroczyste powitanie obrazu miało miejsce w niedzielę 17 lutego, podczas Mszy św. o godz. 13.00, którą sprawował ks. Krzysztof Mijal - Archidiecezjalny Duszpasterz Ludzi Pracy Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność”, w asyście ks. Stanisława Morawskiego - proboszcza tutejszej parafii.

W uroczystości nie zabrakło członków podkarpackiej „Solidarności” na czele z Przewodniczącym Zarządu Regionu Podkarpacie Tadeuszem Majchrowiczem i jego zastępcą Wojciechem Jarząbem oraz członkiem ZR Zbigniewem Pelczarem.

W niedzielę 24 lutego br. obraz Matki Bożej Robotników Solidarności zostanie przekazany do Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starej Wsi.

Pobierz aplikację Tygodnika Solidarność

Podkarpacki Związkowiec