Dziś mamy: wtorek, 28 września 2021r.


Co jest dla Ciebie priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?
Zobacz wynik sondy

200 zł na urlop w DOMS

Bony  dystrybuowane będą poprzez regiony NSZZ „Solidarność”.

Bony można wykorzystać na nocleg wraz z wyżywieniem oraz zabiegi w Centrach Odnowy Biologicznej w:

 

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ DOMS NA 40 LAT „SOLIDARNOŚCI”

Organizatorem akcji „Doms na 40 lat Solidarności” jest Doms Sp. z o.o. z siedzibą w Zakopanem przy ul. Józefa Piłsudskiego 20, NIP 7361728169, REGON 380724812 KRS 0000738068, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie , XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Wysokość kapitału zakładowego 5 000 000 PLN.

Bony można wykorzystać w terminie od 1.08.2020 r. do 31.07.2021 r.

Bon upoważnia do rabatu 200 zł na usługi noclegu, wyżywienia oraz zabiegi w Centrum Odnowy Biologicznej.

Bon można zrealizować w ośrodkach należących do Doms Sp. z o.o.:

Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy HYRNY w Zakopanem, ul.  Piłsudskiego 20, www.hyrny.pl

Willa Sienkiewiczówka w Zakopanem, ul. Zamoyskiego 21, www.willasienkiewiczowka.pl

Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy ZIEMOWIT w Jarnołtówku 204, www.osrodekziemowit.pl

Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy Savoy w Spale, domy Savoy i Żbik, ul. Mościckiego 19, www.savoy.com.pl

Rezerwacji pobytu można dokonać od 15 lipca 2020 r. przez moduł rezerwacji on-line na stronach internetowych obiektów lub w telefonicznie w recepcji ośrodków.

Bonów nie będzie można wykorzystać przy rezerwacjach dokonywanych przez portale internetowe oraz firmy pośredniczące w sprzedaży usług Doms Sp. z o.o.

Bon nie łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi, ani programem lojalnościowym DOMS, chyba że regulamin promocji lub oferty specjalnej stanowi inaczej.

Osoby posiadające elektroniczną legitymację związkową po okazaniu jej w recepcji w dniu przyjazdu otrzymują dodatkowo 10 % rabatu. Rabat przyznawany jest na usługi DOMS dla właściciela elektronicznej legitymacji NSZZ „Solidarność”. Rabatu nie otrzymują osoby towarzyszące chyba, że posiadają własną elektroniczną legitymację NSZZ „Solidarność”.

Bon należy okazać w dniu przyjazdu.

Bon należy pozostawić na recepcji.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja (minimum 3 dni przed pobytem) ze względu na ograniczoną ilość miejsc – organizator zastrzega możliwość odmówienia przyjęcia w podanym terminie i zaproponowania najbliższego wolnego terminu.

Realizacja bonu wymaga pobytu minimum dwóch nocy z pełnym wyżywieniem.

Bon nie podlega wymienia na gotówkę lub inne świadczenia.

Jedna osoba nie może posiadać więcej niż jeden bon.

Pobyt nie może być przedłużany drugim bonem. Przez pobyt rozumie się ciągłość zakwaterowania od dnia przyjazdu do dnia wyjazdu.

W przypadku częściowego wykorzystania bonu, pozostał kwota nie podlega zwrotowi.

Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu pobytu w ośrodkach DOMS.

Realizacja Bonu odbywa się na zasadach obowiązujących przy sprzedaży danego rodzaju usługi, według cen i zasad obowiązujących w momencie rezerwacji.

Bon bez zgody DOMS Sp. z o.o. nie może być wykorzystywany w celach promocji i reklamy (w tym jako nagroda w konkursach, loteriach itp.) Pozostała należność powinna zostać uregulowana na miejscu gotówką lub kartą kredytową w dniu przyjazdu.

Zapraszamy do skorzystania z wypoczynku w ośrodkach Doms w Jarnołtówku, Spale i Zakopanem. Z bonem zapłacicie Państwo o 200 zł mniej za wszystkie usługi świadczone w naszych obiektach, a w szczególności wyżywienie, noclegi oraz strefę relaksu.

Jak dostać bon na wypoczynek?

Bon należny jest każdemu członkowi Związku NSZZ „Solidarność” na dzień 15 lipca 2020 r. Bon Powinniście Państwo otrzymać w organizacji Związku, w której jesteście Państwo zarejestrowani.

Jeśli nie jesteście Państwo członkiem Związku NSZZ „Solidarność” a chcecie otrzymać bon to należy się zapisać do zakładowej bądź terenowej organizacji NSZZ „Solidarność” a po miesiącu członkostwa otrzymają Państwo bon 200 zł na wypoczynek.

Bony można zrealizować w:

- Ośrodku Ziemowit w Jarnołtówku www.osrodekziemowit.pl

- Ośrodku Savoy i Żbik w Spale www.savoy.com.pl

- Ośrodku Hyrny w Zakopanem www.hyrny.pl

- Willi Sienkiewiczówka w Zakopanem www.willasienkiewiczowka.pl

Bony można wykorzystać od 1 sierpnia 2020 r. do 31 lipca 2021 r.

Rezerwacji można dokonywać już od 15 lipca 2020 r.

 

Jak zarezerwować pobyt?

Rezerwacji można dokonać poprzez moduł rezerwacji on-line na stronach obiektów. Rezerwując należy podać kod rabatu: Bon40lat Rezerwacji można dokonać dzwoniąc na recepcję. W trakcie rezerwacji należy poinformować o chęci skorzystania z bonu.

Rezerwując poprzez Booking, lub inne portale pośredniczące w sprzedaży usług Doms nie będzie możliwości realizacji bonu.

Pobyt minimum dwa noclegi.

Wypoczynek z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja, bądź zamiennie śniadanie i obiadokolacja).

Posiadacze elektronicznej legitymacji NSZZ „Solidarność” otrzymują dodatkowo 10% rabatu przy dokonaniu rezerwacji i po okazaniu legitymacji w trakcie rejestracji w recepcji. Rabat dotyczy wyłącznie posiadacza legitymacji.

Bonu nie można zrealizować korzystając z ofert specjalnych i promocji.

Jeśli macie Państwo dalsze pytania prosimy o ich zadawanie w pierwszej kolejności poprzez adres e-mail: solidarnosc@doms.com.pl

Ewentualnie prosimy o kontakt z telefoniczny z naszymi opiekunami klienta dostępnymi dla Państwa w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 18 2012763