Dziś mamy: środę, 18 października 2017r.

Co jest dla Ciebie priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?
Zobacz wynik sondy

Spotkania z Organizacjami Związkowymi – Kostrzyn Nad Odrą

31 maja w Kostrzynie Nad Odrą odbyło się kolejne spotkanie Przewodniczącego Zarządu Regionu Gorzowskiego NSZZ Solidarność Waldemara Rusakiewicza z przedstawicielami Organizacji Zakładowych z Powiatu Słubickiego i Gorzowskiego. W zebraniu uczestniczyli Poseł Jarosław Porwich, który przedstawił informację o bieżącej pracy Sejmu nad ustawami społecznymi.
Przewodniczący ZRG przedstawił bieżącą działalność „Solidarności” w naszym Regionie. Mówił o wspólnej akcji Solidarności z Państwową Inspekcją Pracy „13 zł.  … i nie kombinuj”, elektronicznych legitymacjach związkowych, wyborów na nową kadencję, szkoleniach związkowych, funkcjonowaniu Sekcji Młodych, akcji letniej. Natomiast przedstawiciele organizacji zakładowych omówili sytuację w swoich zakładach pracy.