Dziś mamy: niedzielę, 28 listopada 2021r.


Co jest dla Ciebie priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?
Zobacz wynik sondy





Walne Zebranie Delegatów

 

Lp

Nazwisko

Imię

Organizacja Zakładowa

1.
Andrzejczak Andrzej Organizacja Międzyzakładowa przy SP Szpitalu Wojewódzkim  Gorzów Wlkp.
2.
Antonowicz Wiesław Organizacja Zakładowa przy PWiK Sp. z o.o. Gorzów Wlkp.
3.
Balcerzak Robert Organizacja Międzyzakładowa przy PSSE
4.
Bogusławski Piotr Organizacja Podzakładowa przy ENEA Gorzów Wlkp.
5.
Brałko Małgorzata Organizacja Podzakładowa przy ENEA Gorzów Wlkp.
6.
Bujel Zbigniew Organizacja Zakładowa przy MZK Gorzów Wlkp.
7.
Bystrzycki Jarosław Organizacja Zakładowa przy SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. Gorzów Wlkp.
8.
Chyba Rafał Organizacja Zakładowa przy Victaulic Polska Sp. z o.o.
9.
Czarnecki Jan Organizacja Zakładowa przy ARCTIC PAPER Kostrzyn SA
10.
Czerepowicka Grażyna Organizacja Zakładowa przy PWiK Sp. z o.o. Gorzów Wlkp.
11.
Danielska Grażyna Organizacja Zakładowa przy GS  SCH w Międzychodzie
12.
Dębska Małgorzata Organizacja Międzyzakładowa przy Wielospecjalistycznym Szpitalu Woj. w Gorzowie Wlkp.
13.
Dominik Roman Organizacja Zakładowa przy CZG-12 w Długoszynie
14.
Drozdowicz Tomasz Organizacja Podzakładowa przy PKP Cargowag Sp. z o.o.
15.
Dudziak Wojciech Organizacja Zakładowa przy MZK w Kostrzynie nad Odrą
16.
Dul Aneta Organizacja Zakładowa przy WIIH w Gorzowie Wlkp.
17.
Erber Krzysztof Organizacja Międzyzakładowa przy PGE GiEK S.A. oddział Gorzów Wlkp.
18.
Fajfer Gabriel Organizacja Międzyzakładowa przy Wielospecjalistycznym Szpitalu Woj. w Gorzowie Wlkp.
19.
Frątczak Joanna Organizacja Zakładowa przy PUP w Gorzowie Wlkp.
20.
Gabrysiak Marek Organizacja Międzyzakładowa przy Wielospecjalistycznym Szpitalu Woj. w Gorzowie Wlkp.
21.
Gadocha Zbigniew Organizacja Zakładowa przy SMURFIT KAPPA, Drezdenko
22.
Gaik Dariusz Organizacja Podzakładowa przy Enea Gorzów Wlkp.
23.
Garus Mieczysław Organizacja Podzakładowa przy Enea Gorzów Wlkp.
24.
Godek Lesław Organizacja Zakładowa przy MZK Gorzów Wlkp.
25.
Gonerski Krzysztof Organizacja Podzakładowa przy ENEA Gorzów Wlkp.
26.
Grochowski Roman Organizacja Zakładowa przy Zespole Szkół w Baczynie
27.
Gronowska Gabiela Międzyszkolna Komisja Oświaty i Wychowania  Gorzów Wlkp.
28.
Grontkowski Andrzej Organizacja Zakładowa przy PEKAES S.A. Słubice
29.
Gumowski Mirosław Organizacja Zakładowa przy ZM "Mestil" w Gorzowie Wlkp.
30.
Hajbowicz Jerzy Organizacja Zakładowa przy SMURFIT KAPPA w Drezdenku
31.
Hańbicki Krzysztof Organizacja Zakładowa przy Kole Terenowym Bezrobot.i byłych Prac. PPGR w Rzepinie
32.
Heba Krystyna Organizacja Zakładowa przy DPS Rokitno 58
33.
Janiszewski Ryszard Organizacja Zakładowa przy PKS Gorzów Wlkp.
34.
Jankowski Krzysztof Organizacja Zakładowa w Szkole Podstawowej w Lubiszynie
35.
Jastrzębski Ryszard Organizacja Zakładowa przy SI Warta w Gorzowie Wlkp.
36.
Kaczorowski Józef Organizacja Międzyzakładowa przy ZWCh Stilon S.A.
37.
Kępiszak Mariusz Organizacja Podzakładowa przy ENEA Gorzów Wlkp.
38.
Kodzis Zbigniew Organizacja Międzyzakładowa przy Hanke Tissue w Kostrzynie nad Odrą
39.
Kononiuk Przemysław Organizacja Podzakładowa przy Enea Gorzów Wlkp.
40.
Kononowicz Katarzyna Organizacja Zakładowa przy PUP Gorzów Wlkp.
41.
Kopeć-Belowska Arleta Organizacja Podzakładowa przy Enea Gorzów Wlkp.
42.
Koryzna Krystyna Organizacja Oddziałowa przy PKO BP S.A. w Gorzowie Wlkp.
43.
Kot Józef Organizacja Zakładowa przy PPHU „Drewit” Witnica
44.
Kozłowska Renata Międzyszkolna Komisja Oświaty i Wychowania Drezdenko
45.
Król Tomasz Organizacja Podzakładowa przy Enea Gorzów Wlkp.
46.
Lewy Artur Organizacja Międzyzakładowa przy Wielospecjalistycznym Szpitalu Woj. w Gorzowie Wlkp.
47.
Leyko Bartosz Międzyzakładowa Komisja Oświaty i Wychowania Międzyrzecz
48.
Lusztak Danuta Organizacja Zakładowa przy SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. Gorzów Wlkp.
49.
Łagocki Ryszard Organizacja Zakładowa przy Podravka Polska
50.
Łuś Bronisława Organizacja Zakładowa przy Steinpol Central Services w Witnicy
51.
Marczak Andrzej Organizacja Zakładowa przy POM Strzelce Kraj.
52.
Miszczyk Andrzej Organizacja Pododdziałowa przy Enea Gorzów Wlkp.
53.
Molska Małgorzata Organizacja Międzyzakładowa przy kole nr ZR 480 przy
54.
Netyks Regina Organizacja Zakładowa przy Urzędzie Miejskim w Drezdenku
55.
Nowicka Monika Organizacja Zakładowa przy WOMP w Gorzowie Wlkp.
56.
Nowik Marcin Organizacja Podzakładowa Pracowników Poczty Polskiej w Gorzowie Wlkp.
57.
Obiegło Marek Organizacja Zakładowa przy SE Bordnetze Polska Gorzów Wlkp.
58.
Oleszko Bogdan Organizacja Zakładowa przy CZG-12 w Długoszynie
59.
Owczarek Ryszard Organizacja Zakładowa przy Stiltrans Sp. z o.o.
60.
Pankiewicz Marek Organizacja Zakładowa przy Spółka NZOZ NOWY SZPITAL w Kostrzynie nad Odrą
61.
Pankiewicz Marzena Organizacja Zakładowa przy Spółka NZOZ NOWY SZPITAL w Kostrzynie nad Odrą
62.
Parys Józef Organizacja Zakładowa przy ARCTIC PAPER Kostrzyn S.A.
63.
Pecuch Mirosław Organizacja Międzyzakładowa przy Muzeum Lubuskim
64.
Pieróg Beata Międzyszkolna Komisja Oświaty i Wychowania Drezdenko
65.
Pietrzak Justyna Organizacja Zakładowa przy DPS Rokitno 38
66.
Pilczuk Beata Organizacja Zakładowa przy DPS Tursk
67.
Pniewski Adam Organizacja Zakładowa przy Arctic Paper Kostrzyn S.A.
68.
Pluskota Łukasz Międzyszkolna Komisja Oświaty i Wychowania Drezdenko
69.
Popowicz Zbigniew Organizacja Podzakładowa Pracowników Poczty Polskiej w  Gorzowie Wlkp.
70.
Porwich Jarosław Organizacja Międzyzakładowa przy ZWCh „Stilon” S.A.
71.
Poźniak Leszek Międzyszkolna Komisja Oświaty i Wychowania Gorzów Wlkp.
72.
Prażanowski Marek Organizacja Podzakładowa przy PKP Cargowag Sp. z o.o.
73.
Pytlak-Piątek Zofia Międzyszkolna Komisja Oświaty i Wychowania Gorzów
74.
Ratajczak Mariusz Organizacja Zakładowa przy Victaulic Polska Drezdenko
75.
Rusakiewicz Waldemar Organizacja Międzyzakładowa przy ZWCh Stilon S.A.
76.
Sapór Włodzimierz Międzyszkolna Komisja Oświaty i Wychowania Drezdenko
77.
Sauermann Jarosław Organizacja Zakładowa przy Victaulic Polska Drezdenko
78.
Sikora Ewa Organizacja Zakładowa przy SE Bordnetze Gorzów Wlkp.
79.
Sip Iwona Organizacja Zakładowa przy SM Staszica w Gorzowie Wlkp.
80.
Słonimska Krystyna Organizacja Zakładowa przy „JACO” Sp.  z o.o. Strzelce Kraj.
81.
Sobczak Franciszek Organizacja Międzyzakładowa przy ZWCh Stilon S.A.
82.
Sobolewska Hanna Organizacja Zakładowa przy PEKAES S.A. Słubice
83.
Sochacki Stanisław Organizacja Międzyzakładowa przy PGE GiEK S.A. oddział Gorzów Wlkp.
84.
Srokowski Damian Organizacja Zakładowa przy ICT Poland w Kostrzynie nad Odrą
85.
Stećków Rafał Organizacja Zakładowa przy MCK w Gorzowie Wlkp.
86.
Steltmann Sławomir Organizacja Podzakładowa Pracowników Poczty Polskiej w Gorzowie Wlkp.
87.
Stieler Piotr Organizacja Zakładowa przy Steinpol Central Services w Witnicy
88.
Stroiński Andrzej Organizacja Zakładowa przy Essel Propack w Międzyrzeczu
89.
Szadura Beata Organizacja Zakładowa przy SP Szpitalu dla Nerwowo i Psych. Chorych w Międzyrzeczu
90.
Szyrwiński Bernard Organizacja Zakładowa przy Zakładach Drzewnych w Dobiegniewie
91.
Szyszłowski Leszek Organizacja Międzyzakładowa przy PGE GiEK S.A. oddział Gorzów Wlkp.
92.
Świątkowski Jacek Organizacja Zakładowa przy SE Bordnetze Gorzów Wlkp.
93.
Tomasik Zbigniew Organizacja Zakładowa przy SE Bordnetze Gorzów Wlkp.
94.
Trela Małgorzata Organizacja Podzakładowa Pracowników Poczty Polskiejw Gorzowie Wlkp.
95.
Tymanowski Marek Organizacja Zakładowa przy SE Bordnetze Polska Gorzów Wlkp.
96.
Urban Jacek Organizacja Zakładowa przy ICT Polska Kostrzyn nad Odrą
97.
Wawryniuk Piotr Organizacja Międzyzakładowa przy ZWCh Stilon S.A.
98.
Wąsiel Mariusz Międzyszkolna Komisja Oświaty i Wychowania Międzyrzecz
99.
Wiliński Marcin Organizacja Zakładowa przy „Meprozet” Stare Kurowo
100.
Wilman Grzegorz Organizacja Zakładowa przy PSP w Gorzowie Wlkp.
101.
Wysk Antoni Międzyszkolna Komisja Oświaty i wychowania Gorzów Wlkp.
102.
Zapotoczny Mariusz Organizacja Zakładowa przy Steinpol Central Services w Rzepinie
103.
Zarychta Beata Organizacja Zakładowa SP ZOZ w Sulęcinie
104.
Zawadzka Dorota Organizacja Zakładowa przy DPS w Tursku
105.
Zmyślony Małgorzata Organizacja Międzyzakładowa przy Wielospecjalistycznym Szpitalu Woj. w Gorzowie Wlkp.
106.
Żarna Wiesław Organizacja Międzyzakładowa przy Urzędzie Kontroli Skarbowej w Zielonej Górze
107.
     
108.