Dziś mamy: czwartek, 02 grudnia 2021r.

Co jest dla Ciebie priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?
Zobacz wynik sondy

18-19 czerwca 2010 roku spotkanie transportowców w Łagowie

W seminarium uczestniczyło 15 osób, NSZZ "Solidarność" reprezentowali związkowcy z Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim, Norbert Dentressangle Polska, PEKAES S.A. w Słubicach oraz Międzyzakładowej Organizacji Związkowej Kierowców Zawodowych. Seminarium odbyło się w Ośrodku Wypoczynkowym "Leśnik" w Łagowie.

Tematyka seminarium to min.:

• przygotowanie Akcji ITF, która odbędzie się w październiku w ramach Tygodnia ITF obchodzonego na całym świecie;
  • przedstawienie przez kolegów z Ver.di projektu prawa dot. zleceń publicznych w powiązaniu z działaniami mającymi na celu utrzymanie obecnego poziomu płacy minimalnej w zakładach komunikacyjnych na terenie Brandenburgii;
  • aktualności dot. działalności związkowej w Polsce i w Niemczech;
  • opracowanie planu współpracy związkowej NSZZ Solidarność i Ver.di na rok 2011.

Relację przygotował:

Andrzej Grontkowski