Dziś mamy: czwartek, 02 grudnia 2021r.

Co jest dla Ciebie priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?
Zobacz wynik sondy

Zapowiedzi szkoleń

Zarząd Regionu Gorzowskiego NSZZ „Solidarność” organizuje w dniu 7 czerwca 2010 r. (poniedziałek) szkolenie w zakresie funkcjonowania rad pracowników w zakładach pracy.
Tematami szkolenia będą m.in.: zmiana ustawy o informowaniu pracowników i przeprowadzaniu z nimi konsultacji, wymiana doświadczeń rad pracowników działających w zakładach pracy regionu gorzowskiego.
Szkolenie rozpocznie się o godz. 11.00 w siedzibie ZR, Gorzów Wlkp., ul. Borowskiego 31.

Zarząd Regionu Gorzowskiego NSZZ „Solidarność” organizuje w dniu 11 czerwca 2010 r. (piątek) szkolenie ogólnozwiązkowe.
Tematami szkolenia będą m.in.: Uprawnienia KZ wynikające z Kodeksu pracy i ustawy o związkach zawodowych, Spory zbiorowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Zwolnienia grupowe.
Szkolenie odbędzie się w godz. 10.00 - 15.00 w siedzibie ZR, Gorzów Wlkp., ul. Borowskiego 31.