Menu

Projekty aktów prawnych

  • Data wpływu:
    Monday, 02 November 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Friday, 13 November 2020
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A.Kochańska
  • Data wpływu:
    Tuesday, 20 October 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Friday, 23 October 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Katarzyna Zimmer-Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Thursday, 15 October 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 29 October 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    K. Zimmer-Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne
  • Data wpływu:
    Tuesday, 13 October 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 05 November 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    E. Kędzior
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Wednesday, 14 October 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 05 November 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    D. Czerwiński
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Thursday, 01 October 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Wednesday, 28 October 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    K. Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.