Menu

Projekty aktów prawnych

  • Data wpływu:
    Wednesday, 15 January 2020
  • Data opinii:
    Friday, 24 January 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Katarzyna Zimmer-Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne
  • Data wpływu:
    Tuesday, 14 January 2020
  • Data opinii:
    Wednesday, 29 January 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Katarzyna Zimmer-Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Thursday, 02 January 2020
  • Data opinii:
    Wednesday, 22 January 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    M. Podolska-Bojahr
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Thursday, 02 January 2020
  • Data opinii:
    Wednesday, 22 January 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    J. Szmit
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 31 December 2019
  • Data opinii:
    Wednesday, 22 January 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    E. Kędzior
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Monday, 30 December 2019
  • Data opinii:
    Friday, 10 January 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    M. Szymański, M. Bojahr
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Monday, 23 December 2019
  • Data opinii:
    Tuesday, 07 January 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Katarzyna Zimmer-Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 31 December 2019
  • Data opinii:
    Friday, 31 January 2020
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    B.Surdykowska, A.Baranowska- Grycuk, M.Gryciuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Friday, 27 December 2019
  • Data opinii:
    Monday, 27 January 2020
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    D.Czerwiński, A.Reda- Ciszewska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.