Menu

Szkolenia

Dział Szkoleń

  • Published in Szkolenia

Dział Szkoleń Komisji Krajowej należy do pionu kompetycyjnego zastępcy przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" . 

Dział Szkoleń

tel. 58 308 44 57
      58 308 42 25
      58 308 42 65

fax 58 308 42 11

szkolenia@solidarnosc.org.pl

Janusz Zabiega
tel. 58 308 42 25
janusz@solidarnosc.org.pl

Maria Kościńska
tel. 58 308 42 25
mkosci@solidarnosc.org.pl

Agnieszka Kuraś-Steczyńska
tel. 58 308 42 65
agnieszka@solidarnosc.org.pl

Hanna Sakowicz-Daszczyńska
tel. 58 308 44 76
h.daszczynska@solidarnosc.org.pl

Jan Plata-Przechlewski
tel. 58 308 42 65
jplata@solidarnosc.org.pl

 

 

 

 

Read more...

Nasi trenerzy

  • Published in Szkolenia

Trenerzy związkowi zatrudnieni w Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" 

  • Jan Plata-Przechlewski

  • Maria Kościńska

  • Agnieszka Kuraś-Steczyńska

  • Janusz Zabiega


Trenerzy związkowi zatrudnieni w Zarządach Regionów

Region Gdański

  • Irena Jenda
  • Tadeusz Grubich
  • Przemysław Sąpór

Region Warmińsko-Mazurski

  • Wojciech Kowalski
  • Bogumiła Łojewska
  • Anna Mulson

Region Dolny Śląsk

  • Piotr Majchrzak
  • Ewa Gorzkowska
  • Joanna Billewicz
  • Paweł Chabiński
  • Celina Kobelak

Region Śląsk Opolski

  • Roman Brzozowski
  • Ireneusz Sołek
  • Hanna Wierzbicka

Region Koszaliński Pobrzeże

  • Mirosław Saracen

Region Zielonogórski

  • Bożena Pierzgalska
  • Elżbieta Gruzińska

Region Podbeskidzie

  • Andrzej Madyda

Region Wielkopolska Południowa

  • Elżbieta Wdowczyk

Region Podlaski

  • Izabela Żmojda

Region Rzeszowski

  • Grzegorz Adamczyk
  • Małgorzata Franczyk

Region Pomorze Zachodnie

  • Aleksandra Delecka
  • Dariusz Głogowski
  • Elżbieta Kubiaczyk-Hrabi
  • Joanna Kruk
  • Teresa Stankiewicz

Region Ziemia Łódzka

  • Jerzy Goszczyński
  • Włodzimierz Kubyszek

Region Małopolska

  • Henryk Łabędź
  • Stanisław Guzik
  • Romuald Jewuła

Region Śląsko-Dąbrowski

  • Eugeniusz Krasiński
  • Andrzej Kampa
  • Agnieszka Lenartowicz-Łysik
  • Jacek Majewski
  • Halina Murzyn

Region Wielkopolska

  • Ewa Zydorek
  • Ewa Roszyk

Region Bydgoski

  • Mirosław Jamroży

Region Ziemia Przemyska

  • Szymon Wawrzyszko

Region Mazowsze

  • Teresa Krasowska
  • Beata Bondara
  • Grażyna Szarlak

Region Zagłębie Miedziowe

  • Ewa Kosiorowska
Read more...
Subscribe to this RSS feed

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.