Menu

Trwa nabór

Język francuski dla związkowców - poziom średnio zaawansowany


Kod kursu: 952-006
Termin:  15 – 25 luty 2010
Miejsce: ParyżCelem kursu jest:
 Umożliwienie działaczom związkowym posiadającym przynajmniej podstawową znajomość języka francuskiego efektywne funkcjonowanie w środowisku francuskojęzycznym.

Uczestnicy:
Szkolenie przeznaczone jest dla działaczy związkowych i przedstawicieli z minimum niższą średnio zaawansowaną znajomością francuskiego.

Koszty:
Koszt uczestnictwa: 262.5 Euro/osoba
 Kwota ta zawiera:
 opłatę za kurs
 koszty zakwaterowania wraz ze śniadaniem
 koszt jednej kolacji
 koszty obiadów (za wyjątkiem weekendów)
 koszty materiałów niezbędnych do nauki

Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty związane z pozostałymi obiadami oraz kolacjami, jak również koszty podróży. Koszty te nie podlegają zwrotowi.

Dodatkowe warunki:
Każda zainteresowana osoba zobowiązana jest napisać test klasyfikacyjny, który otrzyma z Działu Szkoleń KK. Wyniki testu będą przesłane wraz z formularzem zgłoszeniowym do ETUI Education i będą brane pod uwagę w czasie ostatecznej kwalifikacji na kurs. Jeśli okaże się to konieczne zostanie przeprowadzona dodatkowa ocena poziomu językowego kandydatów poprzez rozmowę telefoniczną przed rozpoczęciem kursu. Uczestnicy są kwalifikowani do odpowiedniej grupy zgodnie z wynikami oceny poziomu znajomości języka. Każda grupa liczy maks. 10 osób.

Termin nadsyłania zgłoszeń do ETUI Education:            do 9 grudnia 2009
UWAGA: Rekrutacja nadal trwa!
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z kol. Agnieszką Rybczyńską
a.rybczynska@solidarnosc.org.pl; 058 308 4318; 501 371 904

Last modified onFriday, 26 July 2013 12:57
back to top

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.