Menu

Równość płci

Fundusz Gospodarczy Sp. z o.o. zaprasza na trzecie szkolenie pt. „Przygotowanie do negocjacji Ram Działania dotyczących równouprawnienia płci”.

Szkolenie skierowane jest do osób, które mają doświadczenie w prowadzeniu dialogu społecznego (negocjacji) na poziomie regionalnym, branżowym i firmy. Celem szkolenia jest rozpowszechnienie treści Wytycznych dotyczących Równouprawnienia Płci oraz uwzględnienie w procesie negocjacji zbiorowych szczególnych potrzeb różnych grup pracowniczych.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu VS/2009/0180 pt. „Realizowanie Strategii Lizbońskiej poprzez wdrażanie Wytycznych dotyczących Równouprawnienia Płci w 4 krajach Unii Europejskiej” wspołfinansowanego przez Komisję Europejską.

Formularz zgłoszeniowy musi być zatwierdzony przez Region, Sekretariat Branżowy lub Przewodniczącego Komisji Zakładowej.

 

Informujemy, że termin nadsyłania zgłoszeń upływa 8 lutego 2010 r. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane telefonicznie.

W załączeniu znajduje się zaproszenie oraz formularz zgłoszeniowy.

Na wszelkie pytania odpowiedzą pracownicy Funduszu Gospodarczego:

Karolina Kubacka (058) 308 42 81
Karol Nosal (058) 308 43 78

 sekretariat@funduszS.com.pl


Formularz zgłoszeniowy.doc
Zaproszenie.doc

LOGO_KK.JPG erz_logo.jpg

Projekt VS/2009/0180
"Realizowanie Strategii Lizbońskiej poprzez wdrażanie wytycznych dotyczących równouprawnienia płci w 4 krajach Unii Europejskiej współfinansowany jest ze środków Komisji Europejskiej i Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność".

Last modified onFriday, 26 July 2013 13:13
back to top

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.