Menu

Projekty aktów prawnych

  • Data wpływu:
    Wednesday, 14 June 2017
  • Data opinii:
    Thursday, 13 July 2017
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    Barbara Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Thursday, 08 June 2017
  • Data opinii:
    Thursday, 29 June 2017
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    Daniel Czerwiński
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Friday, 26 May 2017
  • Data opinii:
    Friday, 02 June 2017
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    A.Reda-Ciszewska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Akt UE
  • Data wpływu:
    Wednesday, 17 May 2017
  • Data opinii:
    Thursday, 01 June 2017
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    M.Podolska-Bojahr
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Monday, 15 May 2017
  • Data opinii:
    Wednesday, 14 June 2017
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A. Baranowska- Grycuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 09 May 2017
  • Data opinii:
    Friday, 09 June 2017
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    Barbara Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.