Menu

Skład Komisji Krajowej

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” kadencja 2014-2018

 Adamczyk Grzegorz
 ZR Śląsk Opolski
 zastępca przewodniczącego ZR



 


Bartosz Waldemar
ZR Świętokrzyski
przewodniczący ZR

 


 

 Biegun Andrzej
 ZR Podbeskidzie
 Członek Rady Sekcji Przemysłu Piwowarskiego



 


 Biś Bogdan
 ZR Śląsko- Dabrowski
 zastępca przewodniczacego KK

 


 

 Bogusławski Zbigniew
 ZR Piotrkowski
 przewodniczący ZR




 

 Bogusz Marek
 ZR Podbeskidzie
 przewodniczący ZR

 


 

 Brauer Bożena
 ZR Gdański
 członek ZR
 członek prezydium SOiW  RG
 przewodnicząca KM POiW w Gdańsku

 


 Broda Włodzimierz
 ZR Zaglebie Miedziowe
 członek prezydium Sekcji Przemsłu Motoryzacyjnego
 członek prezydium Sekretariatu Metalowców

 

 

 Bujara Alfred
 ZR Śląsko-Dąbrowski
 przewodniczący Sekcji Pracowników Handlu
 przewodniczący Sekretariatu Banków, Handlu i Ubezpieczeń

 

 

 Calińska-Mayer Małgorzata
 ZR Dolny Śląsk
 członek ZR

 

 


 Czypionka Piotr
 ZR Śląsko- Dąbrowski
 członek ZR

 


 

Dębczyński Janusz
ZR Toruńsko- Włocławski

 

 

 

Dopierała Adam
 ZR Wielkopolska
 wiceprzewodniczący ZR

 


 

 Dośla Krzysztof
 ZR Gdański
 przewodniczący ZR
 członek Rady Sekcji Morskiej Marynarzy i Rybaków

 

 

 Dubiński Waldemar
 ZR Mazowsze
 zastępca przewodniczącego ZT

 


 

 Duda Piotr
 ZR Śląsko- Dąbrowski
 przewodniczacy KK

 


 

Dziki Józef
 ZR Warmińsko- Mazurski
 przewodniczący ZR

 


 

 Fiodorowicz Jan  
 ZR Elbląski
 przewodniczący ZR 

 


 

 Formejster Eugeniusz
ZR Podlaski
 zastępca przewodniczącego ZR
 zastępca przewodniczącego Sekcji Płyt Drewnopochodnych

 

 

Gadzicki Zbigniew
ZR Dolny Śląsk
członek Prezydium ZR
członek Prezydium Krajowej Sekcji Kolejarzy



 

 Gałęzewski Roman
 ZR Gdański
 przewodniczący MOZ w Stoczni Gdańskiej

 


 

Gawronek Sebastian
 ZR Bydgoski
 wiceprzewodniczączy i skarbnik ZR




 

 Głowacki Stanisław
 ZR Świętokrzyski
 przewodniczący Sekcji Przemysłu Zbrojeniowego
 członek Rady Sekretariatu Metalowców

 

 

 Goiński Jerzy
 ZR Śląsko- Dąbrowski
 przewodniczący MOZ Accelor Mittal Poland SA

 


 

 Gonerski Krzysztof
 ZR Gorzowski
 członek Rady Sekcji Energetyki

 


 

 Gonet Cecylia
 ZR Śląsk Opolski
 przewodnicząca ZR

 


 

 Grajcarek Kazimierz
 ZR Śląsko- Dąbrowski
 przewodniczący Sekretariatu Górnictwa i Energetyki

 


 

 Grymel Henryk
 ZR Śląsko-Dąbrowski
 przewodniczący Sekcji Kolejarzy
 członek rady Sekretariatu Transportowców

 

 

 Grzesik Jarosław
 ZR Śląsko- Dąbrowski
 przewodniczący Sekcji Górnictwa Wegla Kamiennego
 zastępca przewodniczącego Sekretariatu Górnictwa i Energetyki
 przewodniczący MKK Kompanii Węglowej


 

 Grzeszek Wojciech
 ZR Małopolska
 przewodniczący ZR

 


 

 Ilnicki Wojciech
 ZR Jeleniogórski
 przewodniczący Sekcji Górnictwa Węgla Brunatnego
 zastępca przewodniczącego Sekretariatu Górnictwa i Energetyki

 

 

 Iwanicki Grzegorz
 ZR Mazowsze
 sekretarz ZR

 


 

 Jakim Roman
 ZR Rzeszowski
 przewodniczący ZR
 przewodniczący Sekcji Przemysłu Lotniczego
 zastępca przewodniczącego Rady Sekretariatu Metalowców

 

 

 Jankowski Maciej
 ZR Zielonogórski
 przewodniczący ZR

 


 

 Jaworski Jerzy
 ZR Małopolska
 zastępca przewodniczącego i skarbnik KK

 

 


 Jewuła Romuald
 ZR Małopolska
 członek prezydium ZR

 

 


 Jurek Mieczysław
 ZR Pomorze Zachodnie
 przewodniczacy ZR

 


 

 Jurgielewicz Bogusław
 ZR Dolny Śląsk
 członek Rady Sekcji Przemyslu Motoryzacyjnego
 członek Rady Sekretariatu Metalowców

 

 

 Kaczmarek Andrzej
 ZR Ziemia Sandomierska
 przewodniczący ZR

 


 

 Kimso Kazimierz
 ZR Dolny Śląsk
 przewodniczący ZR

 


 

 Kolorz Dominik
 ZR Śląsko- Dąbrowski
 przewodniczący ZR

 


 

 Kopeć Franciszek
 ZR Jeleniogorski
 przewodniczący ZR

 

 


 Kowalski Wojciech
 ZR Warmińsko- Mazurski
 sekretarz ZR

 


 

 Kozłowski Sławomir
 ZR Śląsko- Dabrowski
 przewodniczący ZOK W Jastrzębskiej Społce Weglowej

 


 

 Krasuski Wojciech
 ZR Świętokrzyski
 członek prezydium Sekretariatu Metalowców
 z-ca przewodniczącego Sekcji Hutnictwa

 

 

Krenc Waldemar
 ZR Ziemia Łódzka
 przewodniczący ZR

 


 

 Kropiwnicki Andrzej
 ZR Mazowsze
 przewodniczący ZR
 przewodniczący Regionalnek MKK Nauki i Oświaty

 

 

Król Marian
ZR Środkowowschodni
przewodniczący ZR

 


 

Kubiak Bogdan
 ZR Mazowsze
 zastępca przewodniczącego KK
 przewodniczący Rady Sekretariatu Transportowców

 

 

 Kucharski Dariusz
 ZR Ziemia Łódzka
 przewodniczący Rady Sekretariatu Emerytów i Rencistów

 

 


 Kuchta Andrzej
 ZR Środkowo- Wschodni
 członek Rady Sekretariatu Metalowców
 członek Rady Sekcji Przemysłu Lotniczego


 

 

 Kuszlewicz Zbigniew
 ZR Pomorze Zachodnie
 przewodniczacy Rady Sekretariatu Zasobów Naturalnych
 zastępca przewodniczącego Sekcji Pracowników Leśnictwa
 przewodniczący MOZ w Lasach Państwowych


 

 Lach Adam
 ZR Małopolska
 zastępca przewodniczącego ZR


 

 

 Lange Jarosław
 ZR Wielkopolska
 przewodniczacy ZR

 


 

 Latos Justyna
 ZR Śląsko- Dąbrowski
 zastępca przewodniczącego i sekretarz ZR

 


 

Łącki Dariusz
ZR Ziemia Przemyska
przewodniczący Sekretariatu Rolnictwa

 




 Majchrowicz TadeusZ
 ZR Podkarpacie
 zastępca przewodniczącego KK
 przewodniczący ZR

 

 

 Majchrzak Zbigniew 
 ZR Małopolska
 przewodniczący Rady Sekretariatu Budownictwa
 przewodniczący Raady Sekcji Budownictwa

 



Majchrzak Sławomir
ZR Koszaliński-Pobrzeże
przewodniczący ZR




 

 Maszkiewicz Zdzisław
 ZR Ziemia Radomska
 przewodniczacy ZR

 

 


 Mądraszewski Dariusz
 ZR Pomorze Zachodnie
 przewodniczący Krajowej Sekcji Pogotowia Ratunkowego
 przewodniczący MOZ przy wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie

 

 

 Mechliński Radosław
 ZR Dolny Śląsk
 zastępca przewodniczacego ZR

 


 

 Miara Mirosław
 ZR Mazowsze
 przewodniczący Rady Sekcji Przemysłu Farmaceutycznego
 przewodniczący Rady Sekretariatu Przemysłu Chemicznego

 

 

  Motowidełko Bogusław
  ZR Zielonogórski
  członek ZR

 

 


 Mozolewski Józef
 ZR Podlaski
 przewodniczący ZR


 

 

Murzyn Wiesław
 ZR Małopolska
 przewodniczący Rady Sekretariatu Kultury
 zastępca przewodniczącego Sekcji Radia i Telewizji

 

 

 Nakonieczny Henryk
 ZR Ślasko- Dąbrowski
 członek prezydium KK

 


 

  Nowakowski Zdzisław
  ZR Koniński
  przewodniczący ZR

 


 

 Nowicki Bogumił
 ZR Małopolska
 przewodniczący Rady Sekretariatu Łączności
 przewodniczący MOZ Poczty Polskiej

 

 

 Nowicki Mirosław
 ZR Mazowsze
 przewodniczący Rady Sekretariatu Przemysłu Spożywczego

 

 


 Obrębski Jerzy
 
ZRG Płock
 członek prezydium Zarządu Regionu Płockiego
 przewodniczący Komisji Zakładowej przy Mostostal Płock SA
 




 Ochman Maria
 ZR Mazowsze
 przewodnicząca Rady Sekretariatu Służby Zdrowia
 przewodnicząca Rady Sekcji Służby Zdrowia

 

 

 Olbryś Piotr
 ZR Wielkopolska
 członek prezydium ZR
 zastępca przewodniczącego Rady KSPM

 

 

Olszewski Bogdan
ZR Gdański
sekretarz ZR

 


 

Orłowski Bogdan
 ZR Zagłębie Miedziowe
 przewodniczący ZR

 


 

 Osiński Bogdan
ZR Ziemia Łódzka
wiceprzewodniczacy i skarbnik ZR

 


 

Pabisiak Karol
ZR Wielkopolska
wiceprzewodniczacy ZR

 

 


 Paczuski Dariusz
 ZR Mazowsze
 przewodniczący Regionalnej Sekcji Handlu
 zastępca przewodniczącego Sekcji Handlu
 członek Rady Sekretariatu Banków Handli i Ubezpieczeń


 

 Pasieczny Antoni
ZR Środkowowschodni
członek ZR

 


 

 Piegutkowski Andrzej
 ZR Mazowsze
 członek Rady Sekcji Oświaty i Wychowania
 przewodniczący MOZ Pracowników Oświaty i Wychowania
 przewodniczący Regionalnej Sekcji oświaty i Wychowania


 

 Piórek Mirosław
 ZR Gdański
 przewodniczący MOZ w Stoczni Remontowej
 przewodniczący Sekcji Przemysłu Okrętowego

 

 

 Proksa Ryszard
 ZR Świętokrzyski
 przewodniczący Rady Sekretariatu Nauki i Oświaty
 przewodniczący Rady Sekcji Oświaty i Wychowania

 

 

Rusakiewicz Waldemar
ZR Gorzów Wielkopolski
przewodniczący ZR

 


 

Skibiński Janusz
przewodniczący MKNSZZ Solidarność
PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź - Miasto

 


 

 Smoła Jerzy
 ZR Małopolska
 zastępca przewodniczącego ZR

 

 


 Sopata Waldemar
 ZR Śląsko- Dąbrowski
 członek ZR

 


 

 Staszewski Kazimierz
 ZR Ziemia Radomska




 


 Strączyński Jacek
 ZR Częstochowski
 przewodniczący ZR

 


 

 Szczur Zdzisław
 ZR Małopolska
 członek prezydium ZR

 


 

 Szostak Henryk
 ZR Ziemia Sandomierska
 członek prezydium Rady Sekretariatu Metalowców
 zastępca przewodniczącego Sekcji Przemysłu Zbrojeniowego

 

 

 Szozda Bogdan
 ZR Śląsko- Dąbrowski
 przewodniczący Rady Sekretariatu Metalowców

 




Szpunar Paweł
ZR Rzeszowski
 

 Szukała Stanisław
 ZR Słupski
 przewodniczący ZR

 

 


 Świerczyńska Grażyna
 przewodnicząca w SPEC SA

 

 



 Walczak Leszek
 ZR Bydgoski 
 przewodniczący ZR

 


 

 Wawrzyszko Szymon
 ZR Ziemia Przemyska
 przewodniczacy ZR

 


 

 Wielgus Jerzy
 ZR Mazowsze
 przewodniczący Rady Sekretariatu Służb Publicznych
 przewodniczący Rady Sekcji Komunikacji Miejskiej

 

 

 Wojtas Bogusław
 ZR Jeleniogórski

 



 

 Wójcik Tomasz
 ZR Dolny Śląsk
 członek prezydium ZR

 

 


 Zaborowski Tomasz
 ZR Małopolska
 przewodniczący Sekcji Krajowej Rud, Cynku i Ołowiu

 

 


 Ziarkowski Marek
 ZR Elbląski
 przewodniczący Rady Sekcji Przemysłu Papierniczego
 członek Rady Sekretariatu Przemysłu Chemicznego

 

 

 Zieliński Krzysztof
 ZR Pomorza Zachodniego
 członek Rady Sekretariatu Przemysłu Chemicznego
 zastępca przewodniczącego Sekcji Przemysłu Chemicznego

 

 

 Zydorek Ewa
 ZR Wielkopolska
 sekretarz KK

 


 

Żurawski Jacek
ZR Toruńsko- Włocławski
przewodniczący ZR

 

 
 
 
 


Ostatnia Aktualizacja - 05.12.2016
 
back to top

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.