KOMISJA EDUKACJI, NAUKI IMŁODZIEŻY- 12 lipca 2012 r

PEŁNY ZAPIS PRZEBIEGU POSIEDZENIA KOMISJI EDUKACJI, NAUKI I MŁODZIEŻY.

Porządek obrad:

– projekt planu pracy Komisji na okres od 1 lipca do 31 grudnia 2012 r.,

– propozycje tematów kontroli do planu pracy Najwyższej Izby Kontroli na 2013 r.,

– informacje Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Pracy i Polityki Społecznej na temat realizacji zadań związanych z dystrybucją pomocy społecznej przez szkoły i socjalnej funkcji szkoły – kontynuacja.

Treść w załączniku.

Materiał ze strony Sejmu RP.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
nik.pdf 355 Kb
Poprawiony: piątek, 27 lipca 2012 12:01

ZNAJDZ NA STRONIE

Szukaj na stronach NSZZ "Solidarność"

Wyszukiwarka przeszukuje 22 strony struktur terenowych i branżowych.

Solidarność to nie tylko Wałęsa - konferencja prasowa kombatantów "S"

Treść zamieszczonych aktów prawnych nie stanowi źródła prawa, lecz jest tylko ich zapisem elektronicznym. Z uwagi na niedoskonałość zabezpieczeń chroniących dane zapisane w formie elektronicznej, a także możliwość błędnego wprowadzenia danych, administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych tu aktów prawnych.