Rozstrzygnięcie konkursu „Zło dobrem zwyciężaj” – Ksiądz Jerzy Popiełuszko – sługa prawdy i wolności.

wtorek, 21 października 2014 02:27 AnPieg
Drukuj

Zmiany: 26.10.2014r. godz. 18.25.- DODANO PRACE UCZESTNIKÓW KONKURSU

W dniu 19 października 2014r. w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Zło dobrem zwyciężaj” – Ksiądz Jerzy Popiełuszko – sługa prawdy i wolności. Organizatorem konkursu były Krajowa Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” oraz Narodowe Centrum Kultury.

NAGRODZENI

KONKURS PLASTYCZNY:

I miejsce – Justyńska Aneta – SP 14 Gdańsk opiekun Głowieńka Zdzisława

II miejsce – Dziki Karolina – SP Wiśniowa Góra opiekun Lamprecht – Łysoniewska Katarzyna

II miejsce – Nieściur Aleksandra – SP 16 Rzeszów opiekun Hadło Irena

III miejsce – Bieniaszewska Aniela – SP 9 Olsztyn opiekun Dębska Jolanta

III miejsce – Stadnicka Martyna – SP 7 Olsztyn opiekun Szlaza Sylwia

WYRÓŻNIENI

- Kulesza Aleksander – SP 14 Gdańsk opiekun Głowienka Zdzisława

- Legięcka Iga – SP 4 Skierniewice opiekun Legięcki Paweł

- Popiołek Mariusz – SOSW Szczytno opiekun Marzewska Anna

- Sowa Paweł – SP 1 Domaradz opiekun Pietrzak Anna

- Studnicki Paweł – SP 6 Świdnica opiekun Borek Renata

- Śmiechowicz Jakub – SP 162 Łódź opiekun Wojtczak Irena

- Wnuczek Wiktoria - SP 22 Lublin opiekun Prokop Elżbieta

NAGRODZENI

KONKURS LITERACKI (PRACE W ZAŁĄCZNIKACH):

I miejsce – Dulko Katarzyna – Liceum Plastyczne Supraśl opiekun Suchocka Elżbieta

II miejsce – Jasiok Krzysztof – I LO Bytom opiekun Martula Joanna

II miejsce – Jędrzejczak Katarzyna – XXV LO Łódź opiekun Wójcik Sławomira

III miejsce – Górska Angelika – Zespół Szkół w Łęcznej opiekun Kowalczyk Joanna

III miejsce – Kałużyński Dominik – Gim 5 Świdnica opiekun Nawojowski Arkadiusz

WYRÓŻNIENI

- Karpińska Sara – II LO Przemyśl opiekun Wilgucka Małgorzata

- Micał Michalina – Zespół Szkół w Rudnej Wielkiej opiekun Micał Agata

- Rzepka Agata – LO Czechowice Dziedzice opiekun Czyż-Cieciak Joanna

- Sypniewska Magda – Gim 92 Warszawa opiekun Sackiewicz Barbara

- Warnke Joanna – Gim w Brusach opiekun ks. Karol Misiurski

NAGRODZENI

KONKURS FILMOWY:

I miejsce – Jakubowski Krystian – Gimnazjum w Tarczynie opiekun Bojaczuk Leszek

I miejsce – Kut Aneta – Gim 11 Rzeszów opiekun Twaróg Danuta

II miejsce – Frankowski Hubert – Gim w Tykocinie opiekun Przeździecki Ireneusz

II miejsce – Posiła Damian – Gim 21 Łódź opiekun Kozik Anita

III miejsce – Gąsiorowski Łukasz – Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublinie opiekun Kopycka Beata

III miejsce – Żmijewski Maciej – Gim Katolickie Warszawa opiekun Nadolnik Roman.

PRACE FILMOWE:

I miejsce- Krystian Jakubowski

I miejsce- Aneta Kut:

II miejsce – Frankowski Huber

II miejsce – Posiła Damian

III miejsce – Żmijewski Maciej

III miejsce– Gąsiorowski Łukasz

 

Zdjęcia z uroczystości.

Osoby, które chcą otrzymać zdjęcie w dużej rozdzielczości prosimy o kontakt na e- mail administratora- LINK

Relacja filmowa.

Film część 1

Film część 2

Film część 3

Uroczystości 30. rocznicy męczeńskiej śmierci bł. ks. Popiełuszki


Artykuły powiązane:

- Bł. ks. Jerzy Popiełuszko patronem NSZZ "Solidarność"

- Uroczystości 30. rocznicy męczeńskiej śmierci bł. ks. Popiełuszki

- Wystąpienie Piotra Dudy we Włocławku.


Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Sara Karpinska - wyr.pdf 2581 Kb
Michalina Mical- wyr.pdf 275 Kb
Magda Sypniewska - wyr.pdf 633 Kb
Krzysztof Jasiok - II.pdf 1179 Kb
Katarzyna Jedrzejczak - II.pdf 1421 Kb
Joanna Warnke - wyr.pdf 1777 Kb
Dominik Kaluzynski - III.pdf 2473 Kb
Angelika Gorska - III.pdf 1641 Kb
Agata Rzepka - wyr.pdf 1840 Kb