Biuletyn KSOiW "Prometheus"

CIEKAWE LEKCJE, NOWE TECHNOLOGIE. BEZPŁATNE SZKOLENIE.

Szkolenia dla nauczycieli w województwach: opolskim, śląskim, mazowieckim, zachodniopomorskim, podlaskim oraz lubuskim.

Szkolenia będą odbywały się zdalnie: nabór trenerów z terenu całej Polski.

LINK DO STRONY

Współautorka projektu ustawy dotyczącej statusu nauczyciela i uczestniczka negocjacji w ówczesnym Ministerstwie Oświaty i Wychowania i w komisji Sejmowej.

W stanie wojennym aktywnie działa w podziemnej „Solidarności”.

Była członkiem Komitetu Prymasowskiego, w którym kieruje Sekcją Pomocy Prawnej. Przy kościele św. Aleksandra współorganizuje i prowadzi punkt pomocy dla represjonowanych nauczycieli.

Tworzy kartotekę represjonowanych uczniów.

W 1986 roku inicjatorka powołania przy kościele św. Wojciecha Warszawskiej Rady Archidiecezjalnej Duszpasterstwa Nauczycieli i Wychowawców i pierwsza przewodnicząca tej Rady.

Działaczka Porozumienia Duszpasterstw Nauczycielskich.

W 1989 roku delegatka na Ogólnopolski Zjazd Duszpasterstw w Częstochowie.

Członek Zespołu Redakcyjnego książki poświęconej działalności „Solidarności” Pracowników Oświaty i Wychowania w latach 1980 – 89.

Człowiek niezwykłej energii i gotowości do niesienia pomocy.

Wyróżniona wieloma odznaczeniami państwowymi i związkowymi.

Fundamentem Jej życia był Bóg, Honor i Ojczyzna.

Niech odpoczywa w pokoju!

Koleżanki i Koledzy związkowi z lat 1980 – 81

Oferta specjalna

10% zniżki (niezależnie od innych promocji)

OFERTA OŚRODKÓW WYPOCZYNKOWYCH

Strona wykorzystuje pliki cookies: niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie wyłączysz w ustawieniach przeglądarki obsługi plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść zamieszczonych aktów prawnych nie stanowi źródła prawa, lecz jest tylko ich zapisem elektronicznym. Z uwagi na niedoskonałość zabezpieczeń chroniących dane zapisane w formie elektronicznej, a także możliwość błędnego wprowadzenia danych, administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych tu aktów prawnych.