kadencja

kadencja

Nowe władze podbeskidzkiej „S”

W piątek, 15 czerwca 2018 roku, podczas wyborczego XIII Walnego Zebrania Delegatów NSZZ „Solidarność” wybrane zostały nowe regionalne władze naszego związku na kadencję 2018-2022. Zebranie inaugurujące prace Zarządu Regionu, połączone z wyborem Prezydium ZR, odbędzie się w piątek, 29 czerwca o godz. 9.00 w siedzibie Regionu Podbeskidzie.

Poniżej publikujemy listy członków regionalnych władz „Solidarności” na nową kadencję.

Zarząd Regionu Podbeskidzie NSZZ „Solidarność” w kadencji 2018-2022

  1. Marek Bogusz (Tauron Serwis B-B) – przewodniczący
  2. Andrzej Biegun (Browar Żywiec)
  3. Mirosław Biernot (Lotos Terminale Czechowice-Dz.)
  4. Adam Bryl (GE PowerControls B-B)
  5. Czesław Chrapek (Skotan Skoczów)
  6. Katarzyna Dunikowska-Błotko (Oświata B-B)
  7. Ryszard Dziasek (Teksid Iron Skoczów)
  8. Krzysztof Gaj (Hutchinson II Żywiec)
  9. Piotr Gołąb* (Sł. Zdrowia B-B)
  10. Janusz Gołdynia (Samorząd Oświęcim)
  11. Czesław Gorol (PKP Cargo Czechowice-Dz.)
  12. Piotr Górny (Bulten Shiloh B-B)
  13. Barbara Janoszek (Aptiv Jeleśnia)
  14. Krzysztof Jaworski (Grupa Kęty)
  15. Mirosław Kitowski (Polifarb Cieszyn)
  16. Jarosław Klajman (Tauron Ciepło B-B)
  17. Mirosław Kubas (Nadleśnictwo B-B)
  18. Cecylia Kuk (Poczta Polska B-B)
  19. Krzysztof Kwaśny (PG Silesia Czechowice-Dz.)
  20. Paweł Łabuz (Sews Cabind Żywiec)
  21. Piotr Łukowski (MZK B-B)
  22. Andrzej Madyda (Oddział „S” Żywiec)
  23. Michał Marek (Oddział „S” Cieszyn)
  24. Roman Marekwica (Straż Pożarna B-B)
  25. Maciej Mażul (Babiogórski PN Zawoja)
  26. Henryk Mynarski (Ceva B-B)
  27. Robert Pudełko (Cooper B-B)
  28. Krzysztof Schmeichel (Śrubena Żywiec)
  29. Stanisław Skrzyp (Famed Żywiec)
  30. Stanisław Sołtysik* (Belos B-B)
  31. Wanda Stróżyk (FCA B-B)
  32. Rafał Tyrała (Proseat B-B)
  33. Jadwiga Utecht-Nolbrzak* (Oświata B-B)
  34. Jan Wilczak* (Sekcja Emerytów B-B)
  35. Ewa Żak (Szpital Wojewódzki B-B)

                                                     *) Przewodniczący Sekcji Regionalnej

Regionalna Komisja Rewizyjna NSZZ „S” Regionu Podbeskidzie

  1. Ryszard Anus (FCA B-B)
  2. Mirosław Ellmann (Adler Polska B-B)
  3. Grażyna Gąćkowska (Oświata B-B)
  4. Celina Jędras (FCA B-B)
  5. Wacław Oleś (Śrubena Żywiec)
  6. Jan Pezda (Belos B-B)
  7. Ewa Płonka (Indukta B-B)

 Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ „Solidarność”

  1. Andrzej Biegun (Browar Żywiec)
  2. Mirosław Brzuśnian (Tauron Wytwarzanie B-B)
  3. Dariusz Dudek (PG Silesia Czechowice-Dz.)
  4. Piotr Górny (Bulten Shiloh B-B)
  5. Krzysztof Jaworski (Grupa Kęty)
  6. Paweł Łabuz (Sews Cabind Żywiec)
  7. Rafał Tyrała (Proseat B-B)

Rozmowa na koniec kadencji

Kończy się kadencja związkowych władz podbeskidzkiej “Solidarności”. W najbliższy piątek, 15 czerwca, odbędzie się regionalny zjazd, na którym przewodniczący Zarządu Regionu Marek Bogusz złoży sprawozdanie z czterech lat pracy ZR. Później odbędą się wybory związkowych władz na kolejną kadencję, a więc na lata 2018-2022. Poniżej publikujemy podsumowujący ostatnie cztery lata wywiad z przewodniczącym, który ukazał się w ostatnim numerze “Solidarności Podbeskidzia”. (więcej…)