Solidarność Podbeskidzie Zmarł Mirek Biernot…

Zmarł Mirek Biernot…

Zmarł Mirek Biernot…

Udostępnij na:

Z głębokim smutkiem i bólem przyjęliśmy wiadomość, że 12 lipca br. zmarł nagle nasz kolega Mirosław Biernot, działacz „Solidarności” spółki Lotos Terminale w Czechowicach-Dziedzicach. Miał zaledwie 49 lat…

Biernot-01Mirosław Biernot był przewodniczącym Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ „Solidarność” czechowickiej spółki Lotos Terminale w trudnych czasach przekształceń spółek Grupy Lotos i związanych z tym zawirowań. Był także członkiem Regionalnej Komisji Rewizyjnej NSZZ „Solidarność” w latach 2006-2018 (w ostatniej kadencji pełnił funkcję wiceprzewodniczącego RKR). W czerwcu br. w trakcie zjazdu podbeskidzkiej “Solidarności” został wybrany do Zarządu Regionu Podbeskidzie NSZZ „Solidarność”. Także w tym roku został przewodniczącym Krajowej Sekcji Przemysłu Naftowego NSZZ „Solidarność” oraz członkiem Prezydium Sekretariatu Przemysłu Chemicznego NSZZ “Solidarność”.

Straciliśmy doskonałego związkowca i wspaniałego kolegę.

Rodzinie, wszystkim przyjaciołom i współpracownikom Zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia i solidarności w bólu.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 16 lipca br. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w kaplicy cmentarnej przy Kościele Św. Katarzyny w Czechowicach – Dziedzicach (ul. Kopernika 42) o godz. 14.30, a następnie o godz. 15.00 rozpocznie się msza pogrzebowa w kościele.

Udostępnij na:

Author: Rzecznik